Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

6:1:1, kizin skor u evropi. Znači jednom ga usralo i pet puta zasluženo dobio, zavidno za naše uslove svakako. Drulara če imati najmanje četiri tekme u evropi pa ćemo izvlačiti paralele i videti dal će i njega možda nekad da usere.

Nije problem što se izgubilo od bilbaa, problem je na šta ste ličili na terenu

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sest puta smo igrali sa Ausburgom ili i gruzijce racunas u to ? Na stranu sto je kompletni Bilbao klasa za sebe(jedna iznad Batea recimo) i sto slicnog protivnika nismo ni imali ove godine ...

 

 Posle sledeceg kola ce sve biti dosta jasnije, ali ja zaista ne vidim da ce se Drulara ovakvim pristupom plasirati dalje. Ali dobro, njega su doveli da mlati javore i vozdovce a za LE koga briga.

Link to comment

Jel smatrate mozda za problem sto nije igrao najbolji defanzivac, bitan igrac sredine (koji najvise pretrci) i najbolji napadac ili sto je recimo novi trener samo sedam dana sa sakatim rosterom ? 

Edited by Geo
Link to comment

Jel smatrate mozda za problem sto nije igrao najbolji defanzivac, bitan igrac sredine (koji najvise pretrci) i najbolji napadac ili sto je recimo novi trener samo sedam dana sa sakatim rosterom ? 

 

Jok, smatram za problem to sto apsolutno nista nije pokusano na celoj utakmici. Na stranu to sto su smenili trenera koji je ima odlican ucinak u evropi kako bi doveli trenera za domace uslove. Aj nadam se da nisam u pravu i da cemo se provuci do druge faze ali tesko. Kao sto rekoh valjda ce se ta trojica vratiti do revansa pa da vidimo na sta ce da lici.

 

Tamo nema sta da se izgubi jer se ionako gleda medjusobni ucinak pa i da nas napenale ne smanjuje nam sanse za prolazak, a cak i bod bi nam puno znacio jer bi onda Atletik grizao svaku do kraja.

Link to comment

Jel smatrate mozda za problem sto nije igrao najbolji defanzivac, bitan igrac sredine (koji najvise pretrci) i najbolji napadac ili sto je recimo novi trener samo sedam dana sa sakatim rosterom ?

Smatram da kiza ne bi izašao da mrsomudi, prepusti protivniku ceo teren, ne šutne ni jednom na gol i bude rutinski dobiven sa 40% snage.

A za ostalo ćemo videti. Poštovaću dovoljno drularu da za sad uzmem ovo kao loš dan i splet nesrećnih okolnosti, ali...

Edited by Ruxin
Link to comment

Ja glavu dajem da je Drulovic krenuo od pocetka na juris sa ovom grupom gradjanja da bi petarda bila dobar rezultat na kraju utakmice ...

+1

 

Njihova kontra (Bilbao) traje negde oko 5 sekundi. Njihovih 10 igrača na terenu su mi delovali kao da su rodjaci Bolta.

 

Morali smo da igramo zatvoreno, medjutim mene brine što uopšte nismo imali sredinu. Posle drugog, najdalje trećeg pasa sledi izgubljena lopta.

 

Od Petrovića, Lukića i Ninkovića na sredini možemo samo da kažemo - dobro smo prošli. Petrović mi je tu još bio i najbolji.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ali pazi ti izbora - igrati đoru™ i rutinski izgubiti sa 2, 3 gola razlike ili pokušati nešto i rizikovati još teži poraz. Da me ebeš ako razumem logiku biranja opcije broj 1

Link to comment

možeš da kažeš da je blackgeorge apsolutno u pravu! odlično smo prošli! bilo bi bolje da je ostalo 0:1 al šta je tu je.

 

petrović jeste bio solidan, ali on nije zadnji vezni. lukić je premlad i još nije za ovakve utakmice. o ninkoviću je sve davno rečeno, iako je imao nekoliko zaista dobrih proigravanja večeras

Link to comment

odlično smo prošli! 

 

Ne vidim razlog da te rutinski poraz kući bez pruženog otpora raduje, pa sve da si navijač zete koja igra protiv reala, ali ako ste vi srećni....

 

Đorđe se umeo dosta više iznervirati posle rutinskih pobeda pa ajde da vam sad ja ne kvarim radost.

Edited by Ruxin
Link to comment

možeš da kažeš da je blackgeorge apsolutno u pravu! odlično smo prošli! bilo bi bolje da je ostalo 0:1 al šta je tu je.

 

petrović jeste bio solidan, ali on nije zadnji vezni. lukić je premlad i još nije za ovakve utakmice. o ninkoviću je sve davno rečeno, iako je imao nekoliko zaista dobrih proigravanja večeras

 

Mogu da kazem dosta toga. Prije svega da je to pljuvanje i nipodastavanje spomenutih igraca. Drugo, Lukic je premlad samo u smislu da se fizicki ne moze nositi u nekim elementima igre na ovoj razini i da mu fali to iskustvo. Po svemu ostalom je najbolji vezni igrac u Partizanu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...