Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Nisam siguran da su muda u pitanju. Mi u prvih pola sata nismo bili u stanju da iznesemo loptu na njihovu polovinu. Malo smo se kao nesto zaleteli u drugom, ali kad je car izveo Bozu i ubacio onaj panj smo se izduvali, videlo se da ce kroz pas iskontolisati utakmicu. Ovi nas i kompletne tamburaju u 4 od 5 utakmica. Williams je macka.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobio ih je AZ, ali su izveli drugi tim protiv njih, bar sam tako citao, nisam gledao tu utakmicu.

 

Tacno su igrali sa drugim timom. UEFA da reaguje sa kaznenih minus 4. 

 

Meni su nijemci delovali kao znatni nemači pojma, osim onog malog debelog argentinca. Šta znam.

 

Kakvi god da su, za nas su masina. Ono je bila user pobeda, nema potrebe da se pretvaramo da je plod herojske borbe i Kizine ofanzivne orijentacije.

 

U ovoj grupi je Atletik ubedljivo najbolji, onda ide Augzburg, a mi i AZ smo druga liga.

Link to comment

Ono je bila user pobeda, nema potrebe da se pretvaramo da je plod herojske borbe i Kizine ofanzivne orijentacije.

 

 

Možda, ali kad imaš 0 šuteva u okvir nemoguće je zaslužiti bilo kakav user.

Link to comment

Tad je radila magija. Taj luksuz danas nismo imali.

 

A i dali smo tri gola iz jednog suta. Vidis da moze i tako.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

kako su častili az u slici, ne samo da su igrali sa 2 timom već su dali i autogol :lolol:

 

 

 

kako izgleda njihova uobičajena 1 postava

 

 

 

- iliti ona sa kojom su nastupili večeras

 

edit

još jedna slika koja objašnjava zašto je ovolika razlika u klasi

 

 

 

 

Edited by gone fishing
Link to comment

Kakvi god da su, za nas su masina. Ono je bila user pobeda, nema potrebe da se pretvaramo da je plod herojske borbe i Kizine ofanzivne orijentacije

pa ako ćemo tako, i steaua je bila težak user. zapravo, sa ovom drvnom građom i jednim i po fudbalerom u rosteru svaka pobeda je user, ali ni to ne dolazi samo od sebe.

Link to comment

Da, mogao je onaj sut Zivkovica da zavrsi u rasljama a brazilcev slobodnjak da zakaci nekog u zivom zidu ..., jbg za usere vazi i to da se ne dogadjaju bas cesto :(

Vise verujem u teoriju da je falio Balazic kod onog centrasuta za gol bilbaa  ili recimo Brasanac kod nekih polusansi umesto sebicnog Ringle ...

Edited by Geo
Link to comment

Da, mogao je onaj sut Zivkovica da zavrsi u rasljama a brazilcev slobodnjak da zakaci nekog u zivom zidu ..., jbg za usere vazi i to da se ne dogadjaju bas cesto :(

 

 

To da. User može da bude jednom, ali 6 puta teško

Link to comment

To da. User može da bude jednom, ali 6 puta teško

Sest puta smo igrali sa Ausburgom ili i gruzijce racunas u to ? Na stranu sto je kompletni Bilbao klasa za sebe(jedna iznad Batea recimo) i sto slicnog protivnika nismo ni imali ove godine ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...