Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

aman bre ljudi, vidite da smo destkovani protiv ekipe iz prvog šešira

 

jbt nisam navikao da branim tim i trenera :D

 

 

ni ja nisam ocekivao nista od ovog dvomeca ali malo mi je sramno da ni ne sutnemo u okvir gola za 90 minuta...

Link to comment

Rutinski nas odradil i otaljali posao. Rispekt. Mozda nas dodatno potcene u revansu pa mozda i bude nesto preko Zivka i Abua ali generalno ocekujem tamo slicnih 2-0

Link to comment

Polako, strpite se, Drulovic radi postepeno. Prvo da razgradi ofanzivni deo pa ce da ucvrsti pozadi. Ne moze sve odjednom.

 

Btw, Bilbao je strasan tim. Atletski i tehnicki liga iznad nasih mucenika. 

Link to comment

 

to se govorilo i pre az i augsburga.

Jeste i razbio nas Augsburg, samo da je recimo Ostoja bio na tom mecu, ne bi nas ni dva autogola spasila ... Kad smo vec kod doticnog pored idiotskog faula u idealnoj zoni za slobodni udarac, obratite paznju na markaciju igraca kod prvog gola  :isuse:

 

 

p.s.Koji je q bio Drulovicu da rumenom retardu da traku ? Samo je pojacao njegov sebicluk, Zivkovica je bas fino iskulirao u nekim izvesnim pozicijama ...

Edited by Geo
Link to comment

Btw, Bilbao je strasan tim. Atletski i tehnicki liga iznad nasih mucenika. 

 

Ja imam utisak da se nisu ni oznojili večeras. Opet, 7/8 Evrope je za nas pojam atletski i tehnički, pa svako malo vrisne neki favorit, al za to treba skupiti muda pa probati da se napadne.

Link to comment

^Čuj igrao, emulirao bekenbaurera

 

 

edit:
 

Ja imam utisak da se nisu ni oznojili večeras. Opet, 7/8 Evrope je za nas pojam atletski i tehnički, pa svako malo vrisne neki favorit, al za to treba skupiti muda pa probati da se napadne.


Da, to je ta neka boljka batađorista. Često zaborave da ako kaniš pobijediti valja ići na pobedu.
Mislim kul su minimalni porazi i moralne pobede, ali...

Edited by Ruxin
Link to comment

Bio je Ostoja na tom mecu. Igrao je kompletno drugo poluvreme.

Jest usao u drugom, tad smo i primili gol, ali ruku na srce nije bio toliko tragican kao danas i prosli vikend ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...