Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Par zadnjih veznih Petrovic-Lukic ce pokazati Baskijcima kako se igra u oba pravca.

To sto su oni "brzi, spretniji, tehnicki odlicni, takticki savrseni"(citat gospon Babovic) daje jos vecu nadu treneru Drulovicu da su sanse 50-50 i da ocekuje najmanje nereseno

:Hail: za optimizam :Hail:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

kao kreten sam sebi danas organizovao put u hr. ako dobri bog da sreće slušaću prenos u kolima. jel prenosi radio beograd uopšte utakmice više?

 

 

 

 

edit

prenosi radio beograd

:Hail:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Prefrigan je Drulara.  Izjavljuje kako nam je  i bod ko kuca, da se baski opuste i potcene nas, a onda totalna ofanziva, udri-opkoli-napadaj. Nece znati sta ih je snaslo. 

Link to comment

neeeeeeeeeeeeeeema ništa od ofanzive, pa nije to kiza mađija.

 

ima da se zabunkerišemo što kaže sa dva zadnja vezna, ko pređe pola ćelava mu keva. božinov likes this

 

 

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/281716/NOVI-PROBLEMI-Partizan-bez-Oumarua-i-Balazica-na-Bilbao

 

htedoh reći gde dođavola babović igra. ali se setih i da je u prethodne dve pobede igrao

Edited by twisted
Link to comment

bilo bi do jaja da izedemo večeras ove los separatisticose, ovi drugi da rezimiraju i eto đurđevdana u juropi. samo što ne vidim kako to ovaj misli da izvede, sale kapiten nije u rotaciji, abubakar takođe, nema ni slovenca pozadi, a s druge strane magic babo is back... ništa nam ne ide na ruku, ali samo odabrani znaju da smo tada najjači! živi bili pa vidjeli.

Link to comment

magic je pokazao mozda i najbolju partiju ove sezone u onoj tekmi protiv batea (cini mi se), kada smo ostali s igracem manje, pa ga je kriza povukao maltene na jevtovicevo mesto. da li je u njemu tada proradio inat ili strah, il' je mozda bio cist user to vece, uglavnom tu se pokazao kao najmanje stetan po tim. moguce je da ce drulara probati s njim umesto najavljenog petrovica.

 

bice zanimljivo za gledanje ukoliko pocnemo s ziletom i islamovicem, sve ostale kombinacije verovatno zavrsavaju klasicnim batadjorisanjem. sveusvemu, drularin prvi kolokvijum na temu "da li sam izgubio jaja?"

Link to comment

kao kreten sam sebi danas organizovao put u hr. ako dobri bog da sreće slušaću prenos u kolima. jel prenosi radio beograd uopšte utakmice više?

 

 

 

 

edit

prenosi radio beograd

:Hail:

:facepalm:

 

da, to ti je isto ko da gledas tekmu, mozda jos i bolje :fantom:

Link to comment

neeeeeeeeeeeeeeema ništa od ofanzive, pa nije to kiza mađija.

 

ima da se zabunkerišemo što kaže sa dva zadnja vezna, ko pređe pola ćelava mu keva. božinov likes this

 

 

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/281716/NOVI-PROBLEMI-Partizan-bez-Oumarua-i-Balazica-na-Bilbao

 

htedoh reći gde dođavola babović igra. ali se setih i da je u prethodne dve pobede igrao

 

drula kaže da je zvao milinkovića i da je imao poduži razgovor sa njim. kaže da je dobio mnogo korisnih informacija koje će mu biti od velike pomoći  :fantom:

Link to comment

 

 

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/281716/NOVI-PROBLEMI-Partizan-bez-Oumarua-i-Balazica-na-Bilbao

 

htedoh reći gde dođavola babović igra. ali se setih i da je u prethodne dve pobede igrao

 

vidi, vidi ovo...a na sportske.net kažu ovako:

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/abu-obradovao-grobare-241338.html

 

 

ma sve je to foliraža, skrivanje pred meč. mislim da će igrati i babović i balažic i oumaru.

 

Ali Babović..kakva je to ljiga..

 

Izmislio povredu da ne bi igrao nezgodnu utakmicu protiv Javora, jer ne bi hteo da doživi/proživi ponovo nešto slično kao protiv Čuke. Ali onda dolazi spektakl - meč protiv Bilbaa i, gle čuda!, povreda se sama izlečila :lol:

Taman da ga publika malo "zaboravi", a i ako izgubimo nije tragično pošto su oni favoriti. 

 

Imao je sličnu "epizodu" i pre mesec i po, dva..

 

 

 

Inače Stefana Babovića u Partizanu "drži" Vojislav Nedić - potpredsednik FK Partizan i lični prijatelj Milije Babovića.  :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

ja ne bih iskreno stavljao babumakar-a jerbo će iskoristiti izmenu negde u 30tom minutu i šta smo uradili

 

bolje alen stevanović da ih zgazi od prvog minuta!

Edited by twisted
Link to comment

:facepalm:

 

da, to ti je isto ko da gledas tekmu, mozda jos i bolje :fantom:

ša fali. tako sam slušao i prenos iz glazgova. đekanovski, đekanovski.....šćeeeepooooviiiić....partizani lavljeg srca

pa kad kaže lopta se nalazi na polovini dela terena koji kontrolišu igrači iz baskije ja tačno znam na kom busenu je. doduše ne valja za srce, al ću valjda pregurati nekako.

 

-_-

 

e

ne sviđa mi se optimizam koji provejava ovim stranama. čak je i miloša zarazio

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...