Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

lukić nije dorastao velikoj utakmici. nadam se da to drulović vidi. dva ili tri puta je protiv javora sa više od pola terena vraćao golmanu. tebra i ja bih pokušao da je plasiram makar negde u šesnaesterac protivnika ako ništa ne mogu pametnije da smislim. a da mali ima šlifa za fudbal, ima. videlo se u par akcija da je učio lopte.

Link to comment

lukić nije dorastao velikoj utakmici. nadam se da to drulović vidi. dva ili tri puta je protiv javora sa više od pola terena vraćao golmanu. tebra i ja bih pokušao da je plasiram makar negde u šesnaesterac protivnika ako ništa ne mogu pametnije da smislim. a da mali ima šlifa za fudbal, ima. videlo se u par akcija da je učio lopte.

+1

 

mislim da mu je pozicija nakon izlazka jeftovića i ulazka petrovića bila nešto povučenija

Link to comment

na velikim utakmicama se postaje veliki igrač, eto mu nenadano prilike da se dokaže  :) 

- teško je prognozirati bilo šta za četvrtak, ne samo zbog mase povređenih igrača u pfc-u, već ne znamo taktiku separatista, tj hoće li kao i protiv az-a njihov trener izaći sa drugim timom (izašli su samo sa 1 starterom u odnosu na mečeve protivu reala ili švaba), kombinovanim timom ili najjačom postavom

- u prvenstvu narednog vikenda igraju kući sa sportingom, predzadnjim timom primere po vrednosti igrača na transfer marketu :D tako da verovatno iste mogu dobiti i bez angažovanja najboljih igrača, a opet novi kiks u prvenstvu bi mogao ozbiljno da uzdrma stolicu trenera....

Link to comment

na velikim utakmicama se postaje veliki igrač, eto mu nenadano prilike da se dokaže  :)

+1

 

Bilo bi baš cool da u četvrtak istrčimo na teren protiv separatista u ovakvim dresovima 

najsmekerskiji komplet u istoriji partizana.

Link to comment

evo cele vesti:

 

Vojska Srbije, na čiju toplanu je priključen stadion Partizana još od vremena nekadašnje JNA, isključila je grejanje zbog duga.

Naime, Sportsko društvo Partizan, čiji je fudbalski ogranak član, duguje za grejanje oko devet miliona dinara. Ukoliko do četvrtka ne isplati dug Partizan će dočekati Atletik Bilbao u trećem kolu Lige Evrope sa hladnim svlačionicama i ostalim prostorijama. Doduše, funkcioneri neće biti izloženi beogradskom hladnom oktobarskom vremenu - prilikom rekonstrukcije deo kancelarija i VIP prostorija priljučen je na Beogradske elektrane.

Sukob Vojske Srbije i SD Partizan datira još od prošle zime, kada je, takođe, na nekoliko dana bilo isključeno grejanje na stadionu koji je bio ponos vojske bivše Jugoslavije. Po tadašnjem dogovoru dug je reprogramiran, ali je Partizan, kako saznaje Alo, u međuvremenu isplatio samo jednu ratu.

Predsednik FK Partizan Zoran Popović odgovornost je prebacio na Sportsko društvo.

"Kao predsednik FK Partizan, nemam uvid u trenutna dugovanja prema Vojsci, to je u domenu Sportskog društva. Znam da je prošle godine bilo problema zbog grejanja, ali tada je uplaćena određena svota. O ovom sad stvarno nemam pojma. Pobedićemo mi Špance i bez grejanja"

Link to comment

bočni udari™

 

nego apropo dresova. bilo bi lepo da neku sezonu odigramo u retro kombinaciji npr. kao ova sa poprečnim prugama, ili onim crnim sa taaaankim belim lajsnama. no i za to treba imati njuha, možda je to u marketingu na čekanju, posle projekta tesla

 

:isuse:

Link to comment

teško, pfc može da bira između par generičkih kombinacija dresova za svaku sezonu, ovakve jedinstvene kombinacije su rezervisane za neke chelskije i bajerne

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...