Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Garantujem da bi ga Fabrisio glumio bolje.

 

Čovek zna da igra lopte, odnosno može da bude koristan na skoro svim pozicijama - sem one na koju ga je Kiza namestio. Valjda mu menadžer objasnio da štopera ionako može da igra svako.

ako ga je prošle sezone glumio branko ilić nema razloga za neverovati da bi ga fabrisio bolje odradio

 

jedini problem u tom rešenju je što bi parnjaka balažicu bio ostoja, ne verujem da bi se ljubinko milinković kockao sa tim

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja štaviše mislim da je gotovo izvesno da će petrović ići na zadnjeg veznog iz proste računice - to je još jedan odbrambeni igrač u timu pred ultrabitan meč sa bilbaom koji obezbeđuje proleće u evropi.

Link to comment

daleko smo mi od proleća u evropi, za sada. nešto bliži ćemo biti ako ostanemo neporaženi u četvrtak, ali i tad dosta daleko. slede nam dva gostovanja i švabe kući a iskustvo govori da je lako moguće da te tri utakmice završimo sa krompirićem od bodova.

Link to comment

Za meč sa Atletikom neizvesni su Balažic, Oumaru i Babović, dok su Jevtović, Ćirković, Brašanac i Ilić u definitivnom van igre

 

- Najteža situacija je kod Darka Brašanca, kod koga je došlo do rupture zadnje lože i očekuje ga između dve i tri nedelje pauze. Marko Jevtović je dobio jak udarac u desno koleno, a ima problema i sa levim. Kod njega je situacija povoljnija, jer se ne radi o ukrštenim,nego o kolateralnim ligamentima. Očekivana pauza u njegovom slučaju je sedam dana - referiše doktor crno-belih.

 

Mali znak ohrabrenja za Ljubinka Drulovića predstavlja činjenica da su se na jučerašnjem treningu u rad uključila trojica rekonvalescenata.

 

- Oumaru, Balažic i Babović su počeli lagano da trče, ali pored njihovog imena još mora da stoji znak pitanja, jer je neizvesno da li će biti spremni za četvrtak. Vodimo računa o njihovoj fizičkoj pripremi, a zasad je rano davati prognoze o tome da li će konkurisati za tim - završio je Rosić.

 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:572706-Bolnica-u-Humskoj-pred-Bilbao

Link to comment

:isuse:

 

sučim ćemo pred turke™

već me hvata jeza kad pomislim na necu petrovića kao dmc-a, babinja i ludog rumenka u istoj postavi

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

:isuse:

 

sučim ćemo pred turke™

već me hvata jeza kad pomislim na necu petrovića kao dmc-a, babinja i ludog rumenka u istoj postavi

 

Ma stara balkanska fora. Svi smo povredjeni i kljakavi, a onda kada izadje prvi tim ima svi da budu cakum-pakum.

Link to comment

Sto bi rekao rahmetli Bata Trlaja, situacija se zaostrava iz dana u dan. Ko ce biti novi sportski direktor? Iliev, Cakar ili neko treci (niko)...

 

Edit : Sad sam saznao da nam protiv ete sudi poljak. Da li treba da navedem da ce nas pokrati kao niko do sad? 

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Sto bi rekao rahmetli Bata Trlaja, situacija se zaostrava iz dana u dan. Ko ce biti novi sportski direktor? Iliev, Cakar ili neko treci (niko)...

 

 

čuh da su treći i četvrti kandidati sveti otac mateja i čika crni

:ph34r:

Link to comment

:isuse:

 

sučim ćemo pred turke™

već me hvata jeza kad pomislim na necu petrovića kao dmc-a, babinja i ludog rumenka u istoj postavi

 

sportske.net kažu da se boldovani neće oporaviti do meča. evo šta oni najavljuju:

Link to comment

sportske.net kažu da se boldovani neće oporaviti do meča. evo šta oni najavljuju:

sreća naša te do sada nisu pogadjali niti jednom

neca-rumeni-lukić, lebe mekani. demoliraća nas. 

 

sreća te neču biti u zemlji u četvrtak

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...