Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Dobar je Saponjara... Ima ociglednih nedostataka, ali se vecina mogu vremenom ispraviti. Mene je recimo nervirao juce, kada je nakon svakog duela zavrsio na travi. Za momka od 1.90+ jos uvek je  mnogo slab u duelu, a i ne daje dovoljan doprinos u skok igri. Nije ni mali Lukic Svarceneger pa je  sinoc oduvao onog smrdu stopera Javora, koji se 10 minuta previjao i umirao na terenu, da bi posle 15 sekundi nervozno  gestikulirao i trazio da udje nazad u igru. 

Kada se poredi sa Lazarom i Mental Mitrom, treba imati u vidu da su oni debitovali zahvaljujuci dalekovidom radu prosle uprave, koja je rasprodala sve igrace na njihovoj poziciji pa su jednostavno morali da igraju. Taj kontinuitet igara Saponjara jos uvek nema, posto je tu omaleno bugarce. U svakom slucaju, jos uvek je jako mlad, oscilacija ce biti, ali svakako mu treba naci ulogu o ovom timu posto je uz bozinova jedini centarfor. Kad smo kod bugarceta, ocigledno je da mu ne ide, cesto je u ofsajdu, juce je i prazan gol promasio, ali njegova nalozenost na partizan i ekipu je neverovatna, nemoguce da je toliko dobar folirant. 

 

Ninkara je bio zacudjujuce koristan, borben i motivisan sinoc. Sve ono sto nije bio od kad ga gledamo. Videcemo da li je konacno uspeo da izleci glavu uz pomoc ovih starleta koje spominju po novinama, ili ce to biti jos jedan izuzetak i samo naznaka da bi mogao da igra fudbal. Pored dobre igre, dosta njih mu je sinoc radovalo majku zbog minulog rada. 

 

Neca Petrovic - Makelele jebeni. 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobar je Saponjara... Ima ociglednih nedostataka, ali se vecina mogu vremenom ispraviti. Mene je recimo nervirao juce, kada je nakon svakog duela zavrsio na travi. Za momka od 1.90+ jos uvek je mnogo slab u duelu, a i ne daje dovoljan doprinos u skok igri. Nije ni mali Lukic Svarceneger pa je sinoc oduvao onog smrdu stopera Javora, koji se 10 minuta previjao i umirao na terenu, da bi posle 15 sekundi nervozno gestikulirao i trazio da udje nazad u igru.

Kada se poredi sa Lazarom i Mental Mitrom, treba imati u vidu da su oni debitovali zahvaljujuci dalekovidom radu prosle uprave, koja je rasprodala sve igrace na njihovoj poziciji pa su jednostavno morali da igraju. Taj kontinuitet igara Saponjara jos uvek nema, posto je tu omaleno bugarce. U svakom slucaju, jos uvek je jako mlad, oscilacija ce biti, ali svakako mu treba naci ulogu o ovom timu posto je uz bozinova jedini centarfor. Kad smo kod bugarceta, ocigledno je da mu ne ide, cesto je u ofsajdu, juce je i prazan gol promasio, ali njegova nalozenost na partizan i ekipu je neverovatna, nemoguce da je toliko dobar folirant.

 

Ninkara je bio zacudjujuce koristan, borben i motivisan sinoc. Sve ono sto nije bio od kad ga gledamo. Videcemo da li je konacno uspeo da izleci glavu uz pomoc ovih starleta koje spominju po novinama, ili ce to biti jos jedan izuzetak i samo naznaka da bi mogao da igra fudbal. Pored dobre igre, dosta njih mu je sinoc radovalo majku zbog minulog rada.

 

Neca Petrovic - Makelele jebeni.

Možda mu ne ide u evropi, ali u domaćem prvenstvu je drugi strelac trenutno sa 7 golova.

 

Čitam na internetu da neki tvrde da je petrović u kadetima igrao zadnjeg veznog. Ne znam koliko je to tačno, ali da je dobro igrao sinoc na tom mestu - jeste.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

da, nije dao gol ni na jednom važnom meču do sada, učinak u evropi 0, protiv voše i ganchestera 0

- nego na tm-u piše da se završila pozajmica fofija u kini ili gde su ga već poslali, 9 oktobra, da li njega mogu sada da registruju za ovu polusezonu?

Link to comment

E pa jebi ga sad, da ima učinak veći od 70% igrao bi u ligi petice :D. Ne treba zaboraviti da je partizan tek od sinoć na trećem mestu i da imamo skor 7 3 4 iz 14 utakmica i da smo bili na 6.mestu pre odigravanja protiv Javora.

Link to comment

da, nije dao gol ni na jednom važnom meču do sada, učinak u evropi 0, protiv voše i ganchestera 0

- nego na tm-u piše da se završila pozajmica fofija u kini ili gde su ga već poslali, 9 oktobra, da li njega mogu sada da registruju za ovu polusezonu?

Već je pisano milijardu puta, njegov učinak najviše zavisi (više od 50%) od babovića koji je jedan od naših najgorih igrača a igra na najvažnijem mestu, tako da...

Link to comment

apropo tute i ofsajda. pratio sam mu juče kretanje u napadu jer mi se isto učinilo. tuta je jedan od najinteligentnijih napadača koje smo imali u poslednje vreme. kretanje u napadu mu je odlično, do trenutka završnog pasa on je za pola koraka ispred odbrambenog, ali onog trenutka kad proceni da će mu lopta biti upućena on se samo ufunja ispred igrača koji ga čuva. i tako bukvalno svaki put. često je u šansi, ovih 7 lakih komada moglo je naravno da bude i više, ali to nije samo do njega.

 

jbg. nije on škuntelar

:(

Link to comment

Još samo da kažem da se nadam da će ninković ovakvu igru ponoviti i protiv separatista, ako se brašanac ne oporavi do četvrtka.

 

Abu bi trebalo da se oporavi do četvrtka, tako da će nam napad biti dobar. Ne znam šta je sa Balažicem, kad bi trebalo on na teren.

Link to comment

Još samo da kažem da se nadam da će ninković ovakvu igru ponoviti i protiv separatista, ako se brašanac ne oporavi do četvrtka.

 

Abu bi trebalo da se oporavi do četvrtka, tako da će nam napad biti dobar. Ne znam šta je sa Balažicem, kad bi trebalo on na teren.

mislim da su rekli 7-10 dana. nešto verujem da ako se brašnjavi ne oporavi ima da gledamo necu petrovića
Link to comment

Odlična je sezona, majke mi.

 

Povratak potpisanih i otpisanih, promena trenera, prskalica u evropi, novi sistem takmičenja i nadasve širok kadar i odlična rotacija. (lmao)

 

Još ako prezimimo bolje i zanimljivije nije bilo od prve LS.

Link to comment

pokazao je da može da glumi zadnjeg bezveznog

 

Garantujem da bi ga Fabrisio glumio bolje.

 

Čovek zna da igra lopte, odnosno može da bude koristan na skoro svim pozicijama - sem one na koju ga je Kiza namestio. Valjda mu menadžer objasnio da štopera ionako može da igra svako.

Link to comment

zanimljiv komentar, uklapa se u pricu koju sam nedavno cuo - da je fabriciov u isto vreme i jevtovicev menadzer, a sasvim slucajno i kizin kum, sto mozda objasnjava kako je brazilac zavrsio na poziciji koju trenutno igra.

 

edit: post na aprilov komentar iznad.

Edited by Nebojsa
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...