Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

rumeni, džigi, ringla, rumenige ninković odigrao najbolju partiju od kad ga gledam. petrović nije izgledao kao izgubljena kuoka.

meni dosta.

 

biće čupavo sa separatistima

 

0:0

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

rumeni, džigi, ringla, rumenige ninković odigrao najbolju partiju od kad ga gledam. petrović nije izgledao kao izgubljena kuoka.

meni dosta.

 

biće čupavo sa separatistima

 

3:1

 

ispravljeno  :fantom:

Link to comment

Ja već kucam post za četvrtak. Mada trenutno znam samo kraj

 

...ali boli vas kurac makar ste dobili javor  :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Drago mi je što sam pogodio sa tom izmenom kaže tepsija.

E moj ti, tek ćeš da vidiš šta imas.

 

Šaponjić u intervjuu kuka kako nema minutazu, a zaslužio. Mučenik, istripovao one makazice.

 

Bod kao kuća u četvrtak i to da ga slavimo kao ovih 6

Link to comment

E a što pojačano hejtujete šaponju? Klinac jedva punoletan, u svom izrastu valjda dominira, biće nešto od njega...

Mada se kod nas pljuvao luka jer nije pravi falkao kad je otprilike imao 16 :isuse:

Link to comment

Nije mi delovao previše sporo za svoju visinu, ali pretpostavljam da ti to ipak znaš bolje od mene. Ostalo su bubice koje bi kiz dobar trener morao bez većih problema da iskoreni.
Šta znam, vi ste ga sigurno gledali mnogo više, ali svakako ne volim kad se klinci otpisiju posle prvih lošijih partija. Ne znam mnogo špiceva '97 koji uopšte igraju prvoligaški fudbal, a mi od luke i šaponje očekujemo neku brutalnu dominaciju

Link to comment

šaponjić je korektan igrač, nije kao gruja kalibar za barcelonu ili bajern više espanjol ili keln.

 

nije spor, meni deluje da mu je tehnika najjači adut, a to kod napadača i nije baš među najpoželjnijim adutima. kod mitra se videlo u prvoj utakmici da je napadač velikog kalibra, kod jovetića da je ubica, kod lazara markovića se videlo da je brži od ostalih 20%. šaponjara nema ništa za šta bi mogao da se uhvatiš i kažeš "e ovde kida, nismo takvog imali xy godina"

 

iskreno se nadam da će me demantovati, imao je taj maler sa propuštanjem celih priprema, dečko je u kontra ritmu od ostatka tima. na proleće, kad prođe pripreme videće se pravi njegov potencijal. za sada je to mršavo.

 

1/2 do 1/3 živkare

Link to comment

odgledao, petrović je stvarno bio solidan u sredini. par dobrih asistencija, najbolja božinovu za gol :D

 

 

Drago mi je što sam pogodio sa tom izmenom kaže tepsija.

E moj ti, tek ćeš da vidiš šta imas.

 

Šaponjić u intervjuu kuka kako nema minutazu, a zaslužio. Mučenik, istripovao one makazice.

 

Bod kao kuća u četvrtak i to da ga slavimo kao ovih 6

 

+1

 

 

a čekajte šta ćemo sa mladosti uz lučana? po rasporedu igramo u sredu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...