Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

drulovic je iz iste ekipe kao kizinjo,99 % nasih trenera.eto paun nije i nadam se da nece,antic i ne znam treceg.

al sam se uplasio da ne dovedu tesovica,prica isto kao tumbakovic  :puke:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kiza je bio u problemu u domaćici, jer nema adekvatne zamene za ritam utakmica koji partizan ima od jula meseca. Protivnici se ne sklanjaju, osim vernog Vukadinovića, šta više poželjno je vođi dokazati vernost maksimalnom angažovanošću spram Partizana. Tole je verovatno prišrafljen i eto zaostatka. Sa druge strane sve je nadomešćeno u Evropi i glupo je smenjivati ga dok tamo gura.

Kao zvezdašu sviđa mi se ova promena.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Zamisli sad Drularu kako ostavlja Babovića na klupi u prvoj utakmici, a u narednoj ga ne ubacuje ni u 18.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na nekim lakim drogama sam, zato pišem ono iznad.

 

 

To plus prolaz grupe u LE i od mene ima blanko podrsku naredne sezone taman bio zadnji.

 

A sto se tice Ljubinka Milinkovica™ stvarno svaka cast FSMu koji je uspeo da smogne snage da pusti selektora koji ih je doveo iza eminentnog Luksemburga.

Link to comment

ne znam kakav je trener, ali ne izgleda nešto mnogo pametan kraj tv ekrana, njegova stručna gostovanja na areni bila su potpuno neslušljiva, rečnik frazetina kakvog se ni žurnalov trust mozgova ne bi postideo.

 

tomić izgleda prilično inteligentniji, iako bez iskustva.

Edited by Malvo
Link to comment

ne znam kakav je trener, ali ne izgleda nešto mnogo pametan kraj tv ekrana, njegova stručna gostovanja na areni bila su potpuno neslušljiva, rečnik frazetina kakvog se ni žurnalov trust mozgova ne bi postideo.

 

 

Dajem mu benefit of the doubt do kraja polusezone.

Link to comment

ne znam kakav je trener, ali ne izgleda nešto mnogo pametan kraj tv ekrana, njegova stručna gostovanja na areni bila su potpuno neslušljiva, rečnik frazetina kakvog se ni žurnalov trust mozgova ne bi postideo.

 

tomić izgleda prilično inteligentniji, iako bez iskustva.

Bitno je da poznaje fudbal i da je posao ucio od najbolji trenera na svetu ...

Link to comment

Kiza je bio u problemu u domaćici, jer nema adekvatne zamene za ritam utakmica koji partizan ima od jula meseca. Protivnici se ne sklanjaju, osim vernog Vukadinovića, šta više poželjno je vođi dokazati vernost maksimalnom angažovanošću spram Partizana. Tole je verovatno prišrafljen i eto zaostatka. Sa druge strane sve je nadomešćeno u Evropi i glupo je smenjivati ga dok tamo gura.

Kao zvezdašu sviđa mi se ova promena.

 

Poslao tapatalk

 

+1

 

Biće suza za kizom kao što jednom davno rekoh :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Bitno je da poznaje fudbal i da je posao ucio od najbolji trenera na svetu ...

 

naravno da poznaje fudbal, igrao ga je 20 godina. samo kažem da se niste mnogo usrećili. a to koliko je naučio od najboljih, očigledno nešto i nije mnogo.

Link to comment
Paunović hoće da mu početak klupske karijere bude u Evropi, ne kod nas, i to je to, ponudu na stolu od Partizana imao je pre mesec dana i ona je stajala otvorena, i danas mu je poslednji put nuđena, odbio je. Danas je došao Drulović, mesto sportskog direktora biće popunjeno za deset dana, ponuda je data Ivanu Tomiću da bude tim menadžer, koji ujedno vodi Teleoptik kao razvojni tim Partizana i obavlja posao sportskog direktora, sad sam bio sa Popovićem, snimljena je izjava za TV Partizan koja je već emitovana, najavio je da će u roku od deset dana UO Partizana doneti odluku o novom sportskom direktoru. Sve ovo ostalo, te teorije zavere i te legendarne SPARCO stolice koje mi se popeše na glavu, sve će to biti tema, i budite sigurni da neće proći bez odgovora, makar ja ovo više ne vodio.

 

pantić

Link to comment

Ne kapiram logiku iza ovog poteza. Prvenstvo je već izgubljeno pa ajde čisto da otpišete i evropu?
Aj da su se otvorili karte da dođe neki paun pa da kažeš iskoristili priliku, ali raditi ovo zbog drule...

 

Razočarao me brat vazura, mislio sam da se razume u fudbal :(

Link to comment

Meni je ljubinkova srbija igrala najbolji fudbal još od antarine. Sumnjam da je dunster ali stoji da se fino obrukao u makedoniji.

Predviđam mu propast u evropi manje zbog njegovog znanja a više zbog situacije u koju je doveden. Deluje da vam je trenutno, iz nekog čudnog razloga, prioritet konsolidacija u jsl, a u evropi će otprilike biti stiskanje guzova i gledanje da uđe što manje komada (što je neka klasika za naše nekiza™ stručnjake)

Link to comment

Drulović, kao i mnogi pre njega, kreće iz nezavidne pozicije pa mu tako treba i meriti rezultate koje postigne.

 

Ekipa nije dobro selektirana, nije fizički dobro pripremljena, prvenstvo je u toku, zaostatak ogroman, očekivanja velika a u upravi su kreteni i neznalice.

 

Pravo pitanje je zašto bi neko preuzeo takav zadatak. No dobro, ako je već preuzeo, valjda je svestan šta je preuzeo i gde je došao.

 

Do kraja jeseni ne može ništa značajno da uradi. Niti ima vremena da radi na fizičkoj spremi niti ima mogućnosti da vrši dodatnu selekciju, da se rešava škartova i pojačava. Zapravo će mu naredna dva meseca biti najteža, jer mora da održi glavu iznad vode do prve prilike da nešto stvarno promeni, odnosno do zimskih priprema.

 

A na zimu će sve zavisiti od toga koliko mu kreteni i neznalice dozvole da koriguje zjapeće rupe i napravi pristojan tim. Moguće da će dopustiti da to bude u većoj meri od uobičajene, usled skandaloznih rezultata. Moguće, ali ne mora da bude. Kreteni su verovatno uvereni da mi imamo sjajan tim al nas, eto, poćerala nesreća u seriji.

Link to comment

jel se on, ljubinko, uopšte negde oglasio. jednino što sam video je njegova izjava da je dobio ponudu partizana, ali da još uvek nije trener istog

 

mislim da nam ne gine spasić

:mellow:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...