Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Tačno je da imam ponudu od Partizana, ali nisu tačne informacije da sam već trener Partizana. Prema ranijem dogovoru sa Fudbalskim savezom Makedonije, mi na kraju kvalifikacija za EP, treba da sednemo i razgovaramo o eventualnom produžetku saradnje", izjavio je Drulović za sajt Fudbalskog saveza Makedonije.

 

Pretpostavljam da je vec dogovorio sa Partizanom al gleda da izvuce i neku otpremninu od Makedonaca. 

Edited by katamaran
Link to comment

da, bodovi u evropi su bitniji od domacih titula  :dry:

 

Kao sto rekoh jos prosle sezone, titulu iz nase lige menjam svake godine za prolazak iz grupne faze LE

Link to comment

Kao sto rekoh jos prosle sezone, titulu iz nase lige menjam svake godine za prolazak iz grupne faze LE

ok, al nevalja da se od titule oprostimo u oktobru. može ali da je ovogodišnji rezultat u lš, a ne u le

:fantom:

Link to comment

02:17

 

Nas novi trener Ljubinko Milinkovic

 

Procitao negde na netu za ovo. Naravno da nisam imao stomak da slusam Vucelu 5 minuta.

 

Cini mi sa da je Drulovic ocajno resenje. Sa druge strane od Kizare sam ocekivao puno a on se bas i nije proslavio :) Na stranu to sto po meni imate mnogo vecih krivaca od Kize za sadasnju situaciju.

Edited by katamaran
Link to comment

dok ne vidim ljubinka na jna sa šalom moja kuća ovim mufljuzima ništa ne verujem. ne bi me iznenadilo da spasić preuzme mesto šefa struke

Link to comment

Zamisli sad Drularu kako ostavlja Babovića na klupi u prvoj utakmici, a u narednoj ga ne ubacuje ni u 18.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na nekim lakim drogama sam, zato pišem ono iznad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...