Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbg, verovatno su ga cuvali za zimu, ali avaj nuzda zakon menja.

 

Nego ko ce da bude novi trener Teleoptika?

Marko Nikolic?

jel on bese jos uvek na platnom spisku kod nas?

Link to comment

Je l' to za Tomića potvrdjeno, da mu poželim veoma neuspešan niz utakmica u plej autu?

 

na žalost izgleda da jeste. ili to, ili prelazno rešenje spasić (bivši trener teleoptika) do decembra jer tomić nema profi licencu. meni se ovo uopštee ne sviđa, sad ćemo početi i u evropi da gubimo. bolje kizu da su ostavili do sledećeg prelaznog roka ali mi navijači se uopšte ne pitamo već SNS gazde koje prave sranje (ne kupuju potrebne igrače na adekvatnim pozicijama) a nikome ne odgovaraju.

Link to comment

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=10&dd=14&nav_id=1051413

 

Odlično obavešteni tabloidi.

 

Mene samo zanima čemu trener u ekipi u kojoj specijalne privilegije imaju Vulićević, Babović, Ilić, A.Živković i Božinov?! Ne moraju da trče, ne moraju da se vraćaju, mogu da prikenjavaju kolegama, itditd. Plus što imamo previše igrača pod ugovorom, pa su svi dodatno nervozni i nadrkani. Koja hemija u ekipi.

Link to comment

prelazno rešenje spasić (bivši trener teleoptika) do decembra jer tomić nema profi licencu

 

Kakvi bolidi, koliko je motivisan trener koji unapred zna da je prelazno rešenje do decembra?

Link to comment

jedina motivacija mu je ulazak u krug prvoligaških trenera. ovako bi doveka bio trener nižerazrednih/omladinskih timova

negde verujem da je igra da se pridobije paun, a ako to ne uspeju da će uo pružiti podršku kizari do okončanja jesenjeg dela sezone

Link to comment

jedina motivacija mu je ulazak u krug prvoligaških trenera. ovako bi doveka bio trener nižerazrednih/omladinskih timova

negde verujem da je igra da se pridobije paun, a ako to ne uspeju da će uo pružiti podršku kizari do okončanja jesenjeg dela sezone

 

daj bože, samo se pitam koliko je to realno. ne znam zašto paun neće da dođe? jedini razlog vidim u sns upravi, da neće da bude poslušnik klimoglavac (ako se to od budućeg trenera traži).

 

ovde niko nije za tomića a oni baš njega hoće da dovedu :misko:

Link to comment

daj bože, samo se pitam koliko je to realno. ne znam zašto paun neće da dođe? jedini razlog vidim u sns upravi, da neće da bude poslušnik klimoglavac (ako se to od budućeg trenera traži).

 

ovde niko nije za tomića a oni baš njega hoće da dovedu :misko:

jbg. kad neko prihvati da bude trener u fss mislim da mu stanje u upravi partizana nije baš prvo na pameti. pre nedostatak sportskog direktora i to što neki vazura dovodi igrače, sad, ko je član koje partije mislim da mu ne igra nešto u donošenju konačne odluke.

 

nego, niko nigde ne pominje ljubinka d. a pre kizare je on bio jedan od prvih pikova, ako se ne varam

Link to comment

jbg. kad neko prihvati da bude trener u fss mislim da mu stanje u upravi partizana nije baš prvo na pameti. pre nedostatak sportskog direktora i to što neki vazura dovodi igrače, sad, ko je član koje partije mislim da mu ne igra nešto u donošenju konačne odluke.

 

nego, niko nigde ne pominje ljubinka d. a pre kizare je on bio jedan od prvih pikova, ako se ne varam

 

pa šta onda? zašto nije prvi pik a ne tomić? ne verujem da je razlog sd iz prostog razloga što u intervjuima nijednog trenutka nije eksplicitno rekao da neće da dođe  već da "partizan ima trenera". ako danas smene kizu onda neće imati trenera. ponavljam, ne vidim razlog zašto ne bi došao?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

sama cinjenica da bi drulovica ili paunovica vecina grobara volela ili ih bar smatra najboljim resenjem u ovom momentu, znaci da ce uprava odluciti za nekog treceg.

kako fss jebe u mozak ceo narod otkad postoji (izuzev anticevog mandata), tako se ova uprava sprda s nama i zdravim razumom otkad su postavljeni.

Link to comment

Kolko vidim ima vazeci dugorocan ugovor sa makeoncima

 

http://www.transfermarkt.co.uk/ljubinko-drulovic/profil/trainer/6270

 

Ne zvuci realno.

 

edit: vidim da se nisu proslavili u kvalifikacijama pa zato mozda gledaju da ga sutnu

 

http://www.uefa.com/uefaeuro/qualifiers/season=2016/standings/index.html

 

U svakom slucaju ne verujem jer u ovom trenutku ima posao. Bice Tomic mmw. Kolko se secam cim su dosli hteli su njega al je valjda neko spasao Kizu.

 

edit: i Mondo potvrdjuje za Drulovica

 

http://mondo.rs/a839385/Sport/Fudbal/Ljubinko-Drulovic-novi-trener-Partizana.html

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...