Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Brate, kakav Trujic na zadnjem veznom???? Decko celu karijeru igra na poziciji spica ili krilnog napadaca. TO je kao kad bi za 2 godine stavili Jovica ili Saponjica da igraju zadnjeg veznog... Realno je da izvisi Ninkovic kada se vrati Zivkovic u ekipu, jer i ja mislim da je Babovic zacementiran. Eventualno Babo u sredinu, a neko od DMCova napolje. Samo sto ce to biti verovatno na JNA, a u gostima ova zatvorenija varijanta...

 

Bilo je takvih slucajeva koje spominjes ihaaaj :) Kako bese se zove onaj centarfor partizana koji je kod nas igrao stopera? bese neko makedonsko prezime zaboravio sam. Sve je podlozno eksperimentisanju u fudbalu, sve osim golmana. Mali ima solidnu konstituciju, snagu, brzinu i odgovornost da bi odigrao na tom mestu BOLJE nego brasanac koji osim dobrog fudbalskog znanja/tehnike nema ovo ostalo sto ima trujic. Eventualno bi mozda bio problem pregleda igre, posto je to centralna pozicija na terenu...steta sto ga nije probao na tom mestu.

 

edit: bas bih voleo da vidim brasanca i trujica zajedno u timu na nekoj prijateljskoj utakmici, u formaciji sa dva zadnja vezna. mislim da bi i ti promenio misljenje posle utakmice :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nije bas samo to. Niti ima pregled igre, niti je defanzivan igrac, koji treba da kvari protivnicke napade. Sem zelje da ne gledas Brasanca na toj poziciji, ova zelja ni u cemu drugom nema osnova. Pre ce Ninkovica da nabazdare na tu poziciju, on je vezni igrac... Trujic ti je isti tip igraca kao Abu...

Link to comment

Pa nije bas samo to. Niti ima pregled igre, niti je defanzivan igrac, koji treba da kvari protivnicke napade. Sem zelje da ne gledas Brasanca na toj poziciji, ova zelja ni u cemu drugom nema osnova. Pre ce Ninkovica da nabazdare na tu poziciju, on je vezni igrac... Trujic ti je isti tip igraca kao Abu...

boldovano brasanac ne radi. barem pokusava, trudi se, to mu ne zameram ali na nasu zalost ne uspeva jer je 1.slabasan. 2.spor.

 

sto se tice ninkovica, on se skoro nikada ne vraca u odbranu, tako da otpada.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Bilo je takvih slucajeva koje spominjes ihaaaj :) Kako bese se zove onaj centarfor partizana koji je kod nas igrao stopera? bese neko makedonsko prezime zaboravio sam. Sve je podlozno eksperimentisanju u fudbalu, sve osim golmana. Mali ima solidnu konstituciju, snagu, brzinu i odgovornost da bi odigrao na tom mestu BOLJE nego brasanac koji osim dobrog fudbalskog znanja/tehnike nema ovo ostalo sto ima trujic. Eventualno bi mozda bio problem pregleda igre, posto je to centralna pozicija na terenu...steta sto ga nije probao na tom mestu.

 

edit: bas bih voleo da vidim brasanca i trujica zajedno u timu na nekoj prijateljskoj utakmici, u formaciji sa dva zadnja vezna. mislim da bi i ti promenio misljenje posle utakmice :)

stojanovski, i to kod mateusa

Link to comment

Nije centrafor igrao stopera , vec je stoper igrao na mestu centrafora! Sto se tice dmc-a i ja bih tu rado video Ninkovica jer napred(posebno ako dodje Markinjos i ostane Zivkovic) nema sta da trazi u prvih 11. Ako je mogli Moreira i Ilic da igraju po potrebi na poziciji , ne vidim zasto ne bi mogao i Rumenige™. Licno sam uvek da dmc-a igra neko ko ima talenta za fudbal, nego neki balvan destruktor ...

Link to comment

Koliko mene secanje sluzi, kod nas je sve vreme igrao stopera, pa su ga prebacili u napad jer nije bilo napadaca na raspolaganju(valjda u reprezentaciji Makedonije igrao centrafora)...

 

p.s. U stvari, vise nisam 100% siguran, pomesalo mi se sve ...

Link to comment

U svakom slucaju fenomen,jedan od retkih igraca(mozda i jedini) kojem u biografiji pise, da su mu je osnovna pozicija  stoper i centrafor   ^_^

Link to comment

Stojanovski je iz zrenjanina dosao kao jedan od najboljih strelaca lige. Posle ga je Mateus turio na stopera. 

Ma pre Mateusa je igrao stopera u Partizanu , secam se da ga je bas Mateus na nekim utakmicama stavio u napad i da je promasio neke zesce zicere (mozda Newcastle kuci)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...