Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Pa taj jos nije stigao ni Teleoptik da trenira, nek se gone u tlpm  :fur:

 

Jbg, verovatno su ga cuvali za zimu, ali avaj nuzda zakon menja.

 

Nego ko ce da bude novi trener Teleoptika?

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

opustite se, Kiza ostaje. ovo je samo manevar. jedan od mnogih ove sezone. to što ga mnogi ne razmeju ne znači da smo mi ludi, nego da su oni glupi. ili naivni.

 

svakome ko je gledao tekmu danas,  ja na žalost nisam, jasno je kao dan da osvajamo titulu. molio bih dokaz o suprotnom ako neko ima.

 

eto, dve bitne informacije rekoh, više i ne treba. pored toga imam i neke informacije o Elvisu (nije živ, ne smarajte), Trećem rajhu i duvan čvarcima. odgovaram samo ja pm.

Link to comment

Ne znam za vas, meni je ovo najzanimljivija sezona Partizana. Cetvrti smo, tekme prste od golova i preokreta, u evropi nikad bolji skor. Vi kao da ste zaboravili da smo imali i sezone u kojima smo se borili za opstanak. Konacno nema monotonije kao pre kada smo se u ligi smarali sa Zvezdom ko ce biti prvak a u evropi smo se smarali sa dnom tabele i onim krompirom sto pokazuje koliko smo golova dali. I mene je na pocetku nerviralo prosipanje bodova, sada bukvalno uzivam u tome.

Link to comment

Namerno cete biti cetvrti jer onda ste domacini onom koji bude prvi. Pa tu ocekujete mozda pobedu i sansu da ipak budete prvaci... ko ne veruje neka pita Teda da objasni kako :D

Link to comment

Posle ove smene zaboravite ne samo na prolece u LE vec i na sansu da osvojimo jedan jedini bod do kraja grupne faze. Dolazi trener kojem je to prvi posao. Najveci pritisak ce biti da popravi skor u domacoj ligi dok u LE ima sest bodova pa do kraja ne mora nista da radi. Velika je greska odlazak Kizare.

Link to comment

Drugi gol Surdulice je namestaljka!

 

 

Da li neko moze da objasni zasto golman gostiju izlazi na 45 metara od svog gola kad ide kontra domacina, a 2 igraca iz njegove odbrane ga prate?

 

Koki reaguj!

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne znam za vas, meni je ovo najzanimljivija sezona Partizana. Cetvrti smo, tekme prste od golova i preokreta, u evropi nikad bolji skor. Vi kao da ste zaboravili da smo imali i sezone u kojima smo se borili za opstanak. Konacno nema monotonije kao pre kada smo se u ligi smarali sa Zvezdom ko ce biti prvak a u evropi smo se smarali sa dnom tabele i onim krompirom sto pokazuje koliko smo golova dali. I mene je na pocetku nerviralo prosipanje bodova, sada bukvalno uzivam u tome.

+1 Mislio sam da nemam istomisljenike, samo bih dodao da mi je i ekipa simpaticnija nego prethodnih 3 sampionskih! Meni je ovo tako rock n roll ekipa sa sve Kizom

Edited by Bananac
Link to comment

Sve su glasnija šuškanja da bi Duška Vujoševića na čelu Sportskog društva Partizan trebalo da zameni aktuelni potpredsednik fudbalskog kluba Milorad Vučelić.... pisu Novosti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...