Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zbog ovih grceva bi im produzio jos 18 minuta.

 

edit: po sto marke da ostaje Kiza bar do kraja jesenjeg dela.

Edited by katamaran
Link to comment

meni žao milinkovića, sad sam mu video facu kad je dao ovaj kratak intervju..kao celu familiju da su mu ubili :(

Ko ga jebe, on Babovica ni 10 minuta pre kraja utakmice ne sme da izvede ... Nadam se da ce koliko veceras dogovoriti sa paunovicem.

Link to comment

Ko ga jebe, on Babovica ni 10 minuta pre kraja utakmice ne sme da izvede ... Nadam se da ce koliko veceras dogovoriti sa paunovicem.

zar on ne završava pregovore sa špancima? 

Link to comment

PA ne znam , svasta se pisalo, nece mu ti drugoligaski Spanci ponuditi bolje uslove od Partizana ...

 

p.s. Ako ima volje da se dovede

Edited by Geo
Link to comment

.. i ako on uopšte želi da dođe sada u ovakvoj situaciji: -14 bodova, neki igrači moraju da igraju, loše odrađen prelazni rok - višak/manjak igrača na pojedinim mestima.

Link to comment

- s jedne strane niko neće pred njega da stavi kao cilj osvajanje titule a sa druge zahtevaće uprava bezvredni kup, kako bi se oprala kod navijača za katastrofalnu sezonu u premijer ligi, naravno i prezimljavanje u evropi kako bi napunili džepove, jer je kiza kiksara pokazao da može da pobeđuje u evropi (sad što je to bilo na neviđeni user nema veze javlja mi se da vučela&co to vide kao zaslužene pobede gde smo nadigrali protivnika)

Link to comment

- s jedne strane niko neće pred njega da stavi kao cilj osvajanje titule a sa druge zahtevaće uprava bezvredni kup, kako bi se oprala kod navijača za katastrofalnu sezonu u premijer ligi, naravno i prezimljavanje u evropi kako bi napunili džepove, jer je kiza kiksara pokazao da može da pobeđuje u evropi (sad što je to bilo na neviđeni user nema veze javlja mi se da vučela&co to vide kao zaslužene pobede gde smo nadigrali protivnika)

 

Link to comment

od surdulice? od surdulice?! ovo je gore nego ispadanje od fljamurtarija.

 

ma pusti to, nego šta imaš da kažeš svom štićeniku kojeg braniš? jel bio najbolji? šmeker, a?  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...