Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ide pobednik kupa, ne ide vicesampion kupa jer ako je pobednik kupa u ligi obezbedio evropu to mesto zauzima naredni najbolje plasirani ligas.

 

edit: tacnije, prvi ligas ispod crte za evropu. Prosle sezone su Partizan i Cuka igrali finale kupa, zato je i Vosa obezbedila evropu.

 

 

Otkud sada to?

 

Poslao tapatalk

Ok, mozda sam pogresno tumacio pravila..izvinjavam se.

 

Nasao sam...nije bilo zlonamerno

 

 

Do sada, u slučaju da jedan klub osvoji duplu krunu - titulu šampiona i trofej u Kupu, u kvalifikacije za Ligu Evrope prohodnost je imao poraženi finalista Kupa.

 

 

 

Od sezone 2014/15, na teritoriji cele Evrope, a samim tim i u našem fudbalu, uvodi se promena i prohodnost u kvalifikacije za masovnije evropsko takmičenje imaće klub sa tabele - prvi ispod onih koji su to pravo već ostvarili, a ne poraženi finalista.

Dakle, u slučaju da jedan tim osvoji i titulu prvaka i nacionalni Kup, u Ligu Evrope ići će ekipe koje budu zauzele drugo, treće i četvrto mesto na tabeli.

Edited by Milosh76
Link to comment

Da ne pomisle komsije da ih zajebavam...

ti si naš

nego ne znam šta da radimo sa ovim trolovima midle, poručnik vasić, ruksin. nikako da izađu™

Link to comment

Nasi "trolovi" su benigniji od vasih...

 

Mogu i ja da trolujem, al mi je zanimljivije da me smatrate vasim, pa kad i podjebavam, to se ne shvati tako :)

Link to comment

Nasi "trolovi" su benigniji od vasih...

 

Mogu i ja da trolujem, al mi je zanimljivije da me smatrate vasim, pa kad i podjebavam, to se ne shvati tako :)

 

Ti realno trolujes zvezdase sa tom profilnom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...