Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kitiš se tuđim perjem :)

 

To su grobari pevali na derbiju kad je mažić svirao dva za vas. Samo umesto sreću pevali su zvezdu.

Mi smo sasvim bili zadovoljni sa dva. Ovde se iskao i treci :)

Link to comment

А Вељовић и 'Параброд'?

veljina funkcija je pred reizborom, a on ide u penziju. jbg.

biće večeras neka tribina i u mikseru, al to je već gazin teren

Link to comment

Novine se utrkuju ko ce Babovica vise zastititi, mada ne vidim od koga, jer ga placeni podrzavaju a trener i rukovodstvo ni rec osude nisu izgovorili...

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Link to comment

sjajan posao radimo ove sezone....Evropu pokoravamo, komsijama smo stvorili lazni dojam superiornosti....kad bude krenuo tornado cistice sve pred sobom.

 

ali jos je rano da se krene, treba sacekati jos malo....rano je za tesku artiljeriju.

 

bice ovo dosadno prvensto. najneizveanije je gde cemo i kako proslaviti titulu. dal splav ili restoran.

Edited by Ted
Link to comment

ja sam uvek za evropu. Realno titule se samo broje, ono sto se pamti su Liga Sampiona, Ono sto uradis u evropi i tek poneki derbi.

 

 

Elem, opušteno menjam svaku tolotitulu za 4 pobede u grupi LE po sezoni. Plasman čak ne mora da se izbori sa drugog mesta, neka bude komotno sa nekog 12. mesta uz osvojen kup.

 

 

apsolutno saglasan.

 

nek komšiji krava bude živa i zdrava, a mi da prezimimo u evropi!

Link to comment

ja mislim da bi trebalo da nam dodele titulu ne narednoj tekmi u Bgd.da mozemo opusteno da forsiramo zapdni front. drugo, da ne gubimo vreme za proslavu na kraju sezone nego da krenemo odmah na LS. jako i do samog kraja.

Link to comment

ja mislim da bi trebalo da nam dodele titulu ne narednoj tekmi u Bgd.da mozemo opusteno da forsiramo zapdni front. drugo, da ne gubimo vreme za proslavu na kraju sezone nego da krenemo odmah na LS. jako i do samog kraja.

Да донесемо цвеће?

Link to comment

Samo sto pobednik Kupa ne ide u kvalifikacije za LE, inace je plan odlican :D

Ide pobednik kupa, ne ide vicesampion kupa jer ako je pobednik kupa u ligi obezbedio evropu to mesto zauzima naredni najbolje plasirani ligas.

 

edit: tacnije, prvi ligas ispod crte za evropu. Prosle sezone su Partizan i Cuka igrali finale kupa, zato je i Vosa obezbedila evropu.

Edited by parmezzzan
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...