Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Tri penala hocu ja

necu jedan, necu dva

nista manje necu

jer tri su za srecu

tri penala hocu ja

 

Kitiš se tuđim perjem :)

 

To su grobari pevali na derbiju kad je mažić svirao dva za vas. Samo umesto sreću pevali su zvezdu.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako igramo ove godine, pre će biti da su kondomi.

a kako to igramo? jbg. ne može jare & pare. do prošle godine mantra je bila jebo jsl, daj evropu. ove godine evropa je tu, a jsl u zapećku. šta sad ne valja?

 

samo je onomad čika crni uspeo da pomiri i evropu i jsl. al to je čika crni, znamo svi kako je prošao

Link to comment

a kako to igramo? jbg. ne može jare & pare. do prošle godine mantra je bila jebo jsl, daj evropu. ove godine evropa je tu, a jsl u zapećku. šta sad ne valja?

 

samo je onomad čika crni uspeo da pomiri i evropu i jsl. al to je čika crni, znamo svi kako je prošao

 

ja sam uvek za evropu. Realno titule se samo broje, ono sto se pamti su Liga Sampiona, Ono sto uradis u evropi i tek poneki derbi.

Link to comment

čekaj, hoćeš da kažeš da to što sa Vazurom nekoliko puta mesečno delim apartman u hotelu Hedonic, što preko Vučelića imam 30% popusta na Afričku šljivu, što imam garantovan podvarak u klupskom restoranu za afirmativno pisanje o upravi znači da sam se prodao? sačuvaj i sakloni. :mellow: 

Niko to nije rekao, samo moraš da priznaš da je pomalo sumnjivo.

Link to comment

a kako to igramo? jbg. ne može jare & pare. do prošle godine mantra je bila jebo jsl, daj evropu. ove godine evropa je tu, a jsl u zapećku. šta sad ne valja?

 

samo je onomad čika crni uspeo da pomiri i evropu i jsl. al to je čika crni, znamo svi kako je prošao

 

Crni Simoviću, pa zar je dotle došlo da se služiš citatima Stefana Babovića :isuse:

 

Elem, opušteno menjam svaku tolotitulu za 4 pobede u grupi LE po sezoni. Plasman čak ne mora da se izbori sa drugog mesta, neka bude komotno sa nekog 12. mesta uz osvojen kup.

Edited by beowl
Link to comment

Crni Simoviću, pa zar je dotle došlo da se služiš citatima Stefana Babovića :isuse:

 

Elem, opušteno menjam svaku tolotitulu za 4 pobede u grupi LE po sezoni. Plasman čak ne mora da se izbori sa drugog mesta, neka bude komotno sa nekog 12. mesta uz osvojen kup.

izgleda da medžik čita forum

:unsure:

Link to comment

izgleda da medžik čita forum

:unsure:

Ма пусти то, него јеси ли реаговао? Указао на неправилности? Имаш неке снимке из Параброда?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...