Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izadjite vise iz Tole lopove modea, osvrnite se oko sebe. Partizan je u Evropi dobio isto utakmica koliko u nasoj ligi, a igrao je 4 tekme manje.

cini mi se da niko ozbiljno nije pominjao toleta i lopovluk, pre ce biti da je samo do nasih netalentovanih sudija, sve na celu sa srpskim kolinom. uefa i fifa nas prosto zajebavaju s njim - klasicni affirmative action na delu (daj i srbima nesto da sude). covek prosto nema nikakav osecaj za igru, maltene nema utakmice koju je sudio a nije upropastio, pola evrope strepi kada vide njega na listi za sledece kolo. ono juce je samo tipican primer kako mazic u proseku sudi svaki mec, timovi/protivnici su prosto nebitni u celoj prici.

Link to comment

jbg, mislim da je ovde bilo malo više od netalentovanog sudije. potrebno je imati ozbiljan poremećaj čula vida da bi se sudili oni penali, o crvenom da ne govorim.

Link to comment

Čekaj, da li je simulirao ili nije? Ako je simulirao to je žuti karton a prvi žuti je sasvim zasluženo dobio.

 

Ako nije simulirao onda je Čuka oštećena za penal i to je to. Dakle, simulirao ili nije?

 

O penalima nema smisla da diskutujemo kad nema usporenog snimka. Sigurno je da kontakt kod drugog penala uopšte nije bio takav da Šaponjić napravi trostruki salto.

Link to comment

gol Cukarickog podseca na Dejin gol iz derbija 90-ih kroz glavu Omerovicu, a makar za drugi penal ne zajebavajte...da Mazic ovako sudi LS ne bi ziv izasao sa stadiona

Link to comment

Čekaj, da li je simulirao ili nije? Ako je simulirao to je žuti karton a prvi žuti je sasvim zasluženo dobio.

 

Ako nije simulirao onda je Čuka oštećena za penal i to je to. Dakle, simulirao ili nije?

 

O penalima nema smisla da diskutujemo kad nema usporenog snimka. Sigurno je da kontakt kod drugog penala uopšte nije bio takav da Šaponjić napravi trostruki salto.

 

pa ja mislim da je očigledno da nije simulirao. penali su bili u kategoriji najbolji filmski padovi.

Link to comment

kakve vrane su se sjatile da besede o sudjenju..

 

prvoborac ne serendaj, isto bi bilo da se i nama sudi, ocigledno je simuliranje, ista su to govna i vasi i nasi,seljacki mentalitet ali to ne znaci da treba da zatvoris oci i upotrebljavas cuvenu mantru "vidi ko je nasao da prica o sudjenju"

 

jos je jaci ovaj sto rece da je Babo promasio penal zbog fer pleja :ajde:

Link to comment

Čekaj, da li je simulirao ili nije? Ako je simulirao to je žuti karton a prvi žuti je sasvim zasluženo dobio.

 

Ako nije simulirao onda je Čuka oštećena za penal i to je to. Dakle, simulirao ili nije?

jbg, ja nekako kapiram da je upravo tu razlika izmedju najboljih sudija i proseka - dakle, neki osecaj za igru - cukaricki nas prosto rasturi do tada maltene, dosudio je jos i penal u nasu korist nesto pre toga, te povrh svega za ne bas cistu situaciju lagano im daje i drugi zuti, imam upravo utisak da bi opravdao sebe/odluku upravo zbog rezona koji si opisao.

 

...da Mazic ovako sudi LS ne bi ziv izasao sa stadiona

najgore je sto sudi - covek je prosto urnisao portugal protiv nemaca prosle godine, usrao tekmu na samom pocetku koliko se secam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...