Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mazic je oba penala svirao nakon intervencije sudije iza gola (koji se sasvim slucajno zove Novica Andjelovski). Bio je daleko od mesta prekrsaja i zaklonjen igracima.

A čiji tajni agent je Novica?

Link to comment

A čiji tajni agent je Novica?

 

To je onaj valjda što je svirao pri kraju prošle sezone nepostojeće penale za Spartak protiv Donjeg Srema, pa potonje oterao iz elitnog takmičenja. A ako se dobro sećam, to mu nije jedini 'greh iz mladosti' ...

Link to comment

Cuka zasluzano.

Mazic je picka cigan grobarska :fur: Ja onom Saponjari nijedan penal ne bi svir'o! Crveni - smehotres.

 

A mi veze nemamo.

Link to comment

Mazic je oba penala svirao nakon intervencije sudije iza gola (koji se sasvim slucajno zove Novica Andjelovski). Bio je daleko od mesta prekrsaja i zaklonjen igracima.

Kako znas da je svirao na njegovu asistenciju?

Link to comment

Ide na vise...9 je 5, ali ako bude jednak broj na kraju, onda je prvi onaj tim koji je bio sampion regularnog dela

Al napraviše sranje majko moja. Opet kažnjavaš onog što je bio prvi na kraju regularnog dela. A taj drugi deo se igra jednokružno ili dvokružno?

Link to comment

Jednokruzno, imas na temi SuperLiga detalje.

 

Jos kad ubace termine za KUP ima da se igraju 3 utakmice nedeljno i to sve zbog vas grobara!

 

Umesto da ste izgubili od Aza i u Nemackoj, vi sad imate sanse za prolaz dalje, pa nemaju kad da ubace termin za Kup! :)

Edited by Milosh76
Link to comment

Al napraviše sranje majko moja. Opet kažnjavaš onog što je bio prvi na kraju regularnog dela. A taj drugi deo se igra jednokružno ili dvokružno?

Jednokružno...

Link to comment

Preteruje ovaj mali saponjic sa tim padanjima.Popice neki crveni u evropi veoma brzo. Bolje neka se skoncentrise na fudbal.

Neophodno je na zimu kupiti 2 normalna centarfora. I organizatora na sredini, i zadnjeg veznog, i golmana, i stopera...

Link to comment

Iznerviralo me to kakvo smo društvo. Ljudi, pa nije ovo 1991. godina, nismo u ratu. Ne znam, zaista, odakle ljudima ta inspiracija da mrze. Zbog čega? Zbog loše partije? Ljudi moji, pa ovo je sport. Jednom dobiješ, drugi put izgubiš. Meni se čini da je ovo veći problem od sporta. Da je rečo sociološkom fenomenu, koji pokazuje kakvo smo društvo. Zaista se pitam odakle ljutima poriv za mržnjom – objašnjava Babović.

 

haters.jpg

 

Zasto ga mrzite sto voli Seselja?

Edited by katamaran
Link to comment

jes mažara govno, al šta je tražio onim startom kod drugog penala, bar da je loptu dodirnuo, a on magarac krenuo nogom

:isuse:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...