Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Da li je se ovo Goranz dokopao Black George-ovog naloga, ili je stvarno tekstualni prenos?

Ovaj izveštaj moram da zakačim na sos.

 

Poslao tapatalk

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne dođe finansijski bolje nikako, jer ćemo ove sezone nešto i nabudžiti koeficijent, što nam neće značiti za LŠ, jer je nećemo ni igrati, a u LE nam neće značiti jer ćemo opet biiti nosioci u 4. rundi. Za LŠ kvalifikacije bi nam baš značilo..

Ovako će cigani opet da ispadnu od neke kurdske braće  u kvalifikacijama za LŠ i nikom ništa

Edited by Godfrey
Link to comment

Da li je se ovo Goranz dokopao Black George-ovog naloga, ili je stvarno tekstualni prenos?

Ovaj izveštaj moram da zakačim na sos.

 

Poslao tapatalk

čitao sam paralelno 2 text prenosa i pratio radio sport fm pa sam napravio mix. ne sviđa ti se?  :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

@BG Moj edit i tvoje objasnjenje su se poklopili... no hard filings, maj frend

 

Slaba demagogija  :happy:

 

12 bodova razlike... ok kad se prepolovi to je 6 .  :fantom:

 

Ali vise ne zavisimo samo od svojih rezultata  :(

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Ne dođe finansijski bolje nikako, jer ćemo ove sezone nešto i nabudžiti koeficijent, što nam neće značiti za LŠ, jer je nećemo ni igrati, a u LE nam neće značiti jer ćemo opet biiti nosioci u 4. rundi. Za LŠ kvalifikacije bi nam baš značilo..

Ovako će cigani opet da ispadnu od neke kurdske braće  u kvalifikacijama za LŠ i nikom ništa

 

Dodje, jer bi svakako zavrsili u LE, one way or another. Mislim ok, imali bi priliku za LS ali iz perspektive navijaca meni mnogo vise srece i radosti donosi to kako igramo ove sezone u LE nego li da smo npr na mestu Makabija ili Dinama. Naravno u upravi gledaju drugacije ali to je vec njihova stvar...

Link to comment

Kojote, interveniši  :fantom:

 

 
Klinč Stefana Babovića i navijača Partizana!

 

 

Sa istočne tribine čuli se povici - Stefane odlazi!

 

Stefan Babović i navijači sa zapada i istoka ponovo su se našli u klinču!

Nezadovoljni rezultatom i - po njihovom mišljenju, igrom kapitena crno-belih, pritalice kluba smeštene na pomenute dve tribine u završnici meča bes su iskalile upravo na Baboviću. Prozivali su ga navijači, zviždali mu, a kako on nije uspeo da istrpi prozivke najpre sa zapada otišao je do dela navijača, pa su saigrači morali da intervenišu ne bi li sprečili teži incident.

Zatim se protiv Babovića, dok je izlazio sa terena, urotila i publika na istoku, koja već duže vreme ima nešto protiv njega, pa je ovaj put to nezadovoljstvo ispoljila povicima:
"Stefane, odlazi!"

Babović je reagovao neprimereno, pokazivao je srednji prst u pravcu navijača, a onda se okrenuo ka južnoj tribini i aplauzom pozdravio najvatrenije pristalice crno-belih.

Situaciju je koliko-toliko pokušao da smiri Petar Grbić prilikom ulaska u tunel, ali je pitanje kako će se posle svega ovaj dugogodišnji odnos između istoka i Stefana Babovićaodraziti na njegove buduće partije, tim pre što sam ima protivnika više - u onima sa zapada.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/klinc-stefana-babovica-i-navijaca-partizana/117345

Link to comment

Mi smo izgleda spremni za plej aut. 

 

Nista, idemo da osvojimo LE, nema nam druge. Sa Krizom do kraja!

Edited by Њујоркер
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...