Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

I hrvati i slovenci upadaju u ex yu iako jr bilo nagadjanja da nece.

 

A ko vam je onaj predsednik no? Neki naprednjak koliko sam skontao, izgleda ko dzaba koliko je "bucmast". Na kzs abua se javio za rec pa mu se zahvaljivao i pozdravio ga a vidim ga na sosu da je sa ekipom...

 

vazura? vazura je naš kokeza, de fakto čovek koji se za sve pita

 

a ovo oko stranaca drvim ceo dan da nema logike da mi glasamo ako se ne računaju slovenci. mada je iznenađenje i ovo što kažu da bandalovski može da prođe kao makedonac. sa nesretnim markinjosom bi bili tačno na kvoti onda. 

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

vazura? vazura je naš kokeza, de fakto čovek koji se za sve pita

 

a ovo oko stranaca drvim ceo dan da nema logike da mi glasamo ako se ne računaju slovenci. mada je iznenađenje i ovo što kažu da bandalovski može da prođe kao makedonac. sa nesretnim markinjosom bi bili tačno na kvoti onda. 

 

Pa izgleda da isto tako razmisljaju u partizanu, barem po izjavama juce i danas (ne kupujemo vise kad kupimo markinjosa - eventualno neki sa srbijanskim pasosem, ali cemo da razmislimo).

Link to comment

vazura? vazura je naš kokeza, de fakto čovek koji se za sve pita

 

a ovo oko stranaca drvim ceo dan da nema logike da mi glasamo ako se ne računaju slovenci. mada je iznenađenje i ovo što kažu da bandalovski može da prođe kao makedonac. sa nesretnim markinjosom bi bili tačno na kvoti onda. 

 

Ne Vazura, njega znam. NEgo neki lik na KZS se predstavio kao predsednik NO a posle ga vidim i na pripremama, a pojma nemam ko je. 

 

 

Evo ga na 17:24

 

EDIT: Vladimir Vuletic, profesor rimskog prava na Pravnom... 

 

hqdefault.jpg

Edited by adasevic
Link to comment

navodno dogovorili ostanak živkare

:unsure:

Nisu jos, to je samo u domenu zelja. Kazu da je zivkovic pristao da ostane ali sad ce krenuti rat sa pinijem...on obavezno hoce da ga proda, a partizan da izvrsi reviziju ugovora i produzi ga, ako moze. Takodje prozivaju pinija da im od prvog jula duguje 985.000€ od transfera markovica.
Link to comment

Lepo je biti otvoren pred medijima ali ja sam samo u Srbiji video poslovne organizacije koje se hvale malim platama i to ističu kao nekakvu komparativnu prednost.

 

Takođe mi je super kako se odricanje zaposlenih od svojih potraživanja navodi kao nekakva veština koja organizaciji donosi uštedu i bolje poslovanje.

 

Onaj momenat: "Hteo bih da prodamo ime stadiona za 3 miliona ali biću zadovoljan i sa milion" ne znam kako bih prokomentarisao.

Link to comment

Lepo je biti otvoren pred medijima ali ja sam samo u Srbiji video poslovne organizacije koje se hvale malim platama i to ističu kao nekakvu komparativnu prednost.

 

Takođe mi je super kako se odricanje zaposlenih od svojih potraživanja navodi kao nekakva veština koja organizaciji donosi uštedu i bolje poslovanje.

 

Onaj momenat: "Hteo bih da prodamo ime stadiona za 3 miliona ali biću zadovoljan i sa milion" ne znam kako bih prokomentarisao.

to je taj paralelni univerzum u kome klub obitava....i postoji tendencija da takvo stanje ostane sto duze.....realno, klub treba da prestane da postoji u ovoj formi i obliku i sa ovakvim modelom nazovi poslovanja. posle toga moguca su dva puta.....ili kluba nece biti ili ce postojati u odrzivoj formi, sa modelom poslovanja koji je u saglasnosti sa vremenom i zdravim razumom.....i jedan i drugi put su bolji od ovog provizorijuma sa Djurama, Burecima, Gruborima, Vucelama, Vazurama, Svinjarima i slicnim polusvetom.

Link to comment

 

 

Onaj momenat: "Hteo bih da prodamo ime stadiona za 3 miliona ali biću zadovoljan i sa milion" ne znam kako bih prokomentarisao.

 

Tako se u Srbiji prodaje Golf..ili Opel Calibra.."Trazicu tri..al ce ga dam i za 'iljadu". 

 

E sad..to bi trebao da bude unutrasnji monolog ali djecarac nije stigao do te lekcije.

Link to comment

Igramo sa Vašašom danas u 17h ako ne pomere zbog toplote

 

Ne mogu da se otmem utisku da je Zvezda bila prvak gledali bi već jedno 3 pripremne utakmice na nekom sk ili areni. Mi bednici uhvatili jedan JT i ništa više.

Link to comment

ruku na srce bilo je prethodnih godina prenosa nasih pripremnih meceva....nije da sam nesto pomno pratio posto ne volim da gledam prijateljske i pripremne utakmice, ali bilo je.

 

do sada nismo igrali ni jednu pripremnu sa iole atraktivnim progivnikom, tako da je to verovatno razlog. ko bi gledao Partizan i Velenje u pripremnoj tekmi, na nekom terenu pored hotela....to ne gleda ni najbliza rodbina

Link to comment

Mislis 10000

 

Mislio sam godisnje 100 hiljada, mislim da im je onaj Tavares najskuplji, a ni on nije nesto mnogo placen sigurno, ali redovno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...