Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

a koji drugi klub može da igra kvalifikacije. ono mafijaško udruženje sa drge strane brda? srećom tu su momci iz niona

 

Ako bude do para ili neisplaćenih obaveza sve to će biti blagovremeno regulisano makar svih 50 ili koliko već miliona evra bude moralo da se pakuje u džakove i raznosi poveriocima.

 

Jedino ako postoji nešto što bocka momke iz Niona a ne može da se iskešira.

Link to comment

Subic sigurno propusta, lepo sam rekao da nam treba i peti levi bek ... Kad smo vec kod doticnog, mislim da je najmanje zlo od ostalih u ponudi.

 

Nije los subara jos kad bi prestao da daje pasove protivnicima sa ivice naseg kaznenog... Al mozda to moze da se dotera, tek je doso izbosne. Za onaj prvi zuti treba Kizara da ga isamara i natera da popije bocu vinjaka na eks za primer drugima. 

Link to comment

Nije los subara jos kad bi prestao da daje pasove protivnicima sa ivice naseg kaznenog... Al mozda to moze da se dotera, tek je doso izbosne. Za onaj prvi zuti treba Kizara da ga isamara i natera da popije bocu vinjaka na eks za primer drugima. 

+1

Link to comment

Nije los subara jos kad bi prestao da daje pasove protivnicima sa ivice naseg kaznenog... Al mozda to moze da se dotera, tek je doso izbosne. Za onaj prvi zuti treba Kizara da ga isamara i natera da popije bocu vinjaka na eks za primer drugima.

 

subara je kafu za necu petrovića. bilo je dovoljno za uveriti se dvadesetak minuta koje je dotični odigrao. ludi ostoja i nije bio tako loš, ali bi radije da ga gledam na klupi.

nadam se da abu i slovenac nisu ozbiljnije povređeni još bi nam ovako sakatim to trebalo, ova pauza će nam leći ko budali šamar. samo da pregrmimo augodnu čuku.

Link to comment

Jedan od jačih utisaka posle sinoćne tekme je da jednostavno mora da se nađe mesto i za stevanovića zajedno pored živkovića i abua. jednostavno mora...i posle oporavka abua.

Link to comment

To ce biti prilika za lepu festu do proleca :) 

 

Ajde neko sa tviterom da pita Acu informaciju kolika je prolaznost iz grupe kada ekipa ostvari prva dve pobede? :D

 

 

Ok imali smo srece veceras u nekim situacijama. Kinez castio gol, debeli argentinac se ispromasivao i zivkara dao gol iz odbitka. Isto tako, treba uzeti u obzir da nam se jedan od najbitnijih igraca popularni babumakar povrijedio na pola prvog, da smo odoleli svabama sa igracem manje punih 30 minuta. Tako da... ogromna i zasluzena pobeda. Zivko nojer Bog, Zile Mesi i Babo magija. Kizo ziveli!

 

 

kizamadjija.jpg

 

tvoj ljubimac je zaslužio pohvale za večerašnju požrtvovanu igru.

 

pamtiće se ta njegova asistencija, ali ja sam više zapamtio njegove pokušaje da oduzme loptu protivniku, jedno uspešno uklizavanje :Hail: kod korner zastavice, a pogotovo ću da pamtim dva uspešna dodavanja napred, u padu posle duela sa protivničkim fudbalerom...jednostavno uspeo je da izvuče maksimum od svog znanja. bilo je i par grešaka, otvorio je par kontri, ali posle svake greške i po dva solidna poteza napred pa se greške potiru :)

 

red je bio da nam uzvrati i sa nekom dobrom partijom posle serije loših.

 

 

augsburg je imao gomilu šansi i moramo pohvaliti i živka golmana koji je u par navrata sasvim lepo reagovao iako sam strepeo kod svakih od 9 kornera, znajući koji je on linijaš.

 

ne mogu da verujem da ću sada da kažem i ovo: pohvale za ostojića! ja samvideo da je samo jednom napravio grešku (možda grešim) i to prilikom ulaska u igru.

 

e da, još nešto, možemo da pričamo sada i da je augsburg raspad od ekipe, da su 16.na tabeli bundeslige itd, ali zar nije taj raspad dobio nedavno jedan bajern?

 

sve manje verujem u priče o raspad ekipama. pogotovo kada sam čuo da je jedan az alkmar za kojeg smo pričali pre 2 nedelje da je raspad dobio bilbao u gostima??? a taj bilbao dobio barselonu??? barselona je raspad?

 

usralo nas protiv steaue, usralo nas protiv alkmara, usralo nas protiv augsburga...pa sad nam još fali jedan proliv protiv bilbaa :)

 

mi ove sezone imamo već 6 pobeda u evropi a ima da se igra još 4 kola. prebacili smo koeficijent na 14,7 i uspeli smo da za nijansu prebacimo koeficijent u odnosu na onu sezonu lige šampiona pod stanojem. sad već može da se porede stanoje vs kiza u evropi; da li je bolje gomila poraza u CL ili dve uzastopne pobede u LE? :)

 

+1

 

na oko se videlo da je babović odigrao najbolju utakmicu koju sam gledao u crno belom dresu. ostoja miran staložen na mestu, stvarno korektno je odigrao celo poluvreme.

 

btw, stevanović MORA da igra, makar umesto jevtovića.

Link to comment

 

Crno-beli su trenutno 111. klub na UEFA rang listi, bolji od Panatinaikosa, Sautemptona, Vest Hema...

 

in your face Prasline :lolol:

Edited by Lezilebovich
Link to comment

tačno je da stevanović mora da igra, ali se bojim da je njegovo mesto u timu uslovljeno igranjem sa jednim špicom bio to abubakar ili božinov. dokazano je da brašanac igra mnogo bolje kao vezni nego kao dmc. naši vezni igrači brašanac, babović, jevtović nisu igrači koji mogu, dvojica od njih, sami pokrivati sredinu. stevanović tu pomaže, ali živković slabo. doduše greota bi bila očekivati to od njega.

 

tako da, hteli ne hteli mora da igramo 4-5-1

Link to comment

Dobar je Alen Oprosti. Pretrcao je juce boga oca, vracao se onoliko da pomaze subari, i kasnije necari. Mogao je mozda bolje da reaguje u one dve izgledne situacije ali se vidi da nije dunster i da ima tu neku tehnicku potkovanost sto bi bardovi naseg novinarstva rekli. Kapiram da su njega doveli da menja Zileta kad ode na zimu. 

Link to comment

Dobar je Alen Oprosti. Pretrcao je juce boga oca, vracao se onoliko da pomaze subari, i kasnije necari. Mogao je mozda bolje da reaguje u one dve izgledne situacije ali se vidi da nije dunster i da ima tu neku tehnicku potkovanost sto bi bardovi naseg novinarstva rekli. Kapiram da su njega doveli da menja Zileta kad ode na zimu.

 

bolje i da mu istekne ugovor nego da ga prodaju na zimu. šta znači milion ili dva kada su već sada, samo od evrope, zaradili 6.700.000 €

 

neka mu istekne ugovor, ili ako ne može (začkoljice u ugovoru) neka ga revidiraju na zimu, samo da ne ide.

Link to comment

https://www.youtube.com/watch?v=jqpVsQ3U3gE

 

To je to :D

 

Inače činjenice govore da smo ove sezone, do sada, sa svim timovima sa kojima smo igrali u evropiu imali makar po jednu pobedu.... u 8 utakmica smo postigli 16 golova :Hail:

 

dila gori

steaua

bate borisov

az alkmaar

augsburg

 

ako dobijemo bilbao ili ovde ili tamo ovo će biti stvarno fantastično! mada je već sada izuzetno.

 

a kakvi smo pesimisti bili posle izvlačenja grupa, kad se  samo setim.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...