Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok imali smo srece veceras u nekim situacijama. Kinez castio gol, debeli argentinac se ispromasivao i zivkara dao gol iz odbitka. Isto tako, treba uzeti u obzir da nam se jedan od najbitnijih igraca popularni babumakar povrijedio na pola prvog, da smo odoleli svabama sa igracem manje punih 30 minuta. Tako da... ogromna i zasluzena pobeda. Zivko nojer Bog, Zile Mesi i Babo magija. Kizo ziveli!

Link to comment

Luda tekma..

Mogao bih redove da napišem, ali ko će to da čita...a i da piše  :fantom:

Summa summarum, dobili Švabe u Nemačkoj 2 razlike, a zadnja linija Petrović-Ostojić-Fabrisio-Vulićević, plus se najbolji napadač i defanzivac povredili u toku meča, i pri tom igrač manje

:0.6:

Link to comment

Pirlo milimetarski prezican pas, ovo samo majstori mogu

 

 

Drugi gol je ipak pripisan Fabrisiju, od njega se odbila u gol

 

tvoj ljubimac je zaslužio pohvale za večerašnju požrtvovanu igru.

 

pamtiće se ta njegova asistencija, ali ja sam više zapamtio njegove pokušaje da oduzme loptu protivniku, jedno uspešno uklizavanje :Hail: kod korner zastavice, a pogotovo ću da pamtim dva uspešna dodavanja napred, u padu posle duela sa protivničkim fudbalerom...jednostavno uspeo je da izvuče maksimum od svog znanja. bilo je i par grešaka, otvorio je par kontri, ali posle svake greške i po dva solidna poteza napred pa se greške potiru :)

 

red je bio da nam uzvrati i sa nekom dobrom partijom posle serije loših.

 

 

augsburg je imao gomilu šansi i moramo pohvaliti i živka golmana koji je u par navrata sasvim lepo reagovao iako sam strepeo kod svakih od 9 kornera, znajući koji je on linijaš.

 

ne mogu da verujem da ću sada da kažem i ovo: pohvale za ostojića! ja samvideo da je samo jednom napravio grešku (možda grešim) i to prilikom ulaska u igru.

 

e da, još nešto, možemo da pričamo sada i da je augsburg raspad od ekipe, da su 16.na tabeli bundeslige itd, ali zar nije taj raspad dobio nedavno jedan bajern?

 

sve manje verujem u priče o raspad ekipama. pogotovo kada sam čuo da je jedan az alkmar za kojeg smo pričali pre 2 nedelje da je raspad dobio bilbao u gostima??? a taj bilbao dobio barselonu??? barselona je raspad?

 

usralo nas protiv steaue, usralo nas protiv alkmara, usralo nas protiv augsburga...pa sad nam još fali jedan proliv protiv bilbaa :)

 

mi ove sezone imamo već 6 pobeda u evropi a ima da se igra još 4 kola. prebacili smo koeficijent na 14,7 i uspeli smo da za nijansu prebacimo koeficijent u odnosu na onu sezonu lige šampiona pod stanojem. sad već može da se porede stanoje vs kiza u evropi; da li je bolje gomila poraza u CL ili dve uzastopne pobede u LE? :)

Link to comment

e da, još nešto, možemo da pričamo sada i da je augsburg raspad od ekipe, da su 16.na tabeli bundeslige itd, ali zar nije taj raspad dobio nedavno jedan bajern?

 

sve manje verujem u priče o raspad ekipama. pogotovo kada sam čuo da je jedan az alkmar za kojeg smo pričali pre 2 nedelje da je raspad dobio bilbao u gostima??? a taj bilbao dobio barselonu??? barselona je raspad?

 

usralo nas protiv steaue, usralo nas protiv alkmara, usralo nas protiv augsburga...pa sad nam još fali jedan proliv protiv bilbaa :)

 

mi ove sezone imamo već 6 pobeda u evropi a ima da se igra još 4 kola. prebacili smo koeficijent na 14,7 i uspeli smo da za nijansu prebacimo koeficijent u odnosu na onu sezonu lige šampiona pod stanojem. sad već može da se porede stanoje vs kiza u evropi; da li je bolje gomila poraza u CL ili dve uzastopne pobede u LE? :)

Nedavno su izgubili (doduše nezasluženo) od Bajerna. Tačno, AZ je dobio Bilbao u gostima u Alkmaru.

Link to comment

Nedavno su izgubili (doduše nezasluženo) od Bajerna. Tačno, AZ je dobio Bilbao u gostima u Alkmaru.

nisam mislio na prvenstvo, mislio sam na ovaj telekom cup:

 

 

az-bilbao   bilbao-az...ko da je bitno? pobedili su 2-1.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...