Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

 Ostojic je bio odlican.

 

Ostojic je i protivu Rada igrao kao Karager.

 

Kovinjalo posebno inspirisan večeras.

 

Uspeo je da ubedi osvedoceno djubre i srbomrzca da promeni odluki i dosudi gol-aut umesto penala.

 

Najvece iznenadjenje je Kovinjalo na mestu komentatora i pobede u LE.

 

Dosad to nije vidjeno.

 

Dosad u poslednjih 15 dana to nije vidjeno.

 

Takticki mag Kizito. Kakva izmena posle crvenog  :Hail:

Link to comment

Na kraju treba istaci tri Partizanova neopevana heroja. Zivko Zivkovic, koliko kod dobro branio eventualno moze da racuna na to da mu se nece prizivati Lukac kao zamena, pohvale veoma retko, od neostrascenih navijaca koji navijaju za Partizan zbog toga sto vole taj klub, a ne zbog lecenja svojih kompleksa. Stefan Babovic, najomrazenija licnost u klubu. Uvek na udaru kritika, najgori i onda kad svojim golovima donese Evropu, dok istovremeno njegov otac i placa to sto on igra za Partizan. I poslednji i najvazniji Kiza Milinkovic, pijanica, poslusnik, naprednjacka krtica i sta sve ne. Da je lazni trener Stanojevic imao upola ovakve rezultate vec bi mu se na forumu i ispred stadiona klesala bista. Za Kizu nema Samroka, dve utakmice i dve pobede. Vise nego svi skupa prethodnih godina.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Nemoj tako, covek je ipak primio metak od Sekuritatee kad je padao Karpatski genije....

 

@edited: Ako je dinamovac, onda je zvezdas, to je ljubav po civilnoj sluzbi. Mi smo Steaua.

 

Ma njemu slatko sto smo izbacili dusmane iz Steaue.

Link to comment

lideri u grupi, lideri u regionu  :fantom:

 

u regionu primaju po pet komada od bundesligasa, partizan jebe usred svabije!

Link to comment

Dominiramo :D

Samo neverovatno je kad treba zadrzati vreme, da mi nemamo niti jednog igraca koji moze bar malo umiriti igru, zadrzati loptu, izvuci faul...

Link to comment

u regionu primaju po pet komada od bundesligasa, partizan jebe usred svabije!

da je fudbal vazan vec bi iz grupe otisli u 4finale CL  :fantom:

 

 mi nemamo niti jednog igraca koji moze bar malo umiriti igru, zadrzati loptu, izvuci faul...

 

to su sitnice. vazan je rezultat

Link to comment

Kaznena siluje po Rajhu, a ja gledao okružen švabovima u kafani. Gde ćeš lepše. Da je deda živ, sad bih bio na telefonu sa njim da seirimo kako smo ih zlostavljali. Fala ti deda što sam partizanovac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...