Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel sledecu gostuje Atletik ili prvo mi idemo tamo?

 

@sudija rekoh ja da navija za Dinamo  i da ce da nas simpatise.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Ali sudija :rolf:

 

Nemoj tako, covek je ipak primio metak od Sekuritatee kad je padao Karpatski genije....

 

@edited: Ako je dinamovac, onda je zvezdas, to je ljubav po civilnoj sluzbi. Mi smo Steaua.

Edited by Yoda
Link to comment

ako smem da primetim samo smo brat pavle i ja verovali. gde ste sada arami

:fantom:

 

Malo morgen.

 

Mislim da im je od bitnijih igraca samo Baba otisao. Svejedno ne dajem im nikakve sanse u duelu sa nama. 

 

Brazilci imaju banane, a mi imamo takav sut... sve u raklje bijemo. Neprikosnoveni smo. 

Link to comment

Nemoj tako, covek je ipak primio metak od Sekuritatee kad je padao Karpatski genije....

 

hehe, znam jednog rumunskog sudiju, sudi drugu ligu. po njegovim pričama, metak u koleno je najmanje što može da te snađe u rumunskom fudbalu, posebno u nižim ligama.

Link to comment

hehe, znam jednog rumunskog sudiju, sudi drugu ligu. po njegovim pričama, metak u koleno je najmanje što može da te snađe u rumunskom fudbalu, posebno u nižim ligama.

 

Hehe, pa izgleda da je i Tudor tako najebao, samo je Sunday™ romansirano preneo da je bio ucesnik u revolucionarnim gibanjima....

Link to comment

Malo morgen.

 

 

 

Brazilci imaju banane, a mi imamo takav sut... sve u raklje bijemo. Neprikosnoveni smo.

 

pardon, pardon, pardon
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...