Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

koliko sam ja razumeo to je predlog nas i ovih sto im ne daju u stecaj.....svi iz ex yu, osim kroata i slovenaca, bili bi registrovani kao domaci. ima neke logike jer sto bi razlicito tretirali clanice EU....ako bi mogao Slovenac kao domaci sto ne bi mogao Belgijanac ili Portugalac.

 

pravilo bi bilo jos bolje kada bi zabranili dolaske iz cg, mkd i bih, eventualno samo clanovi repke.

 

ma realno to nema nikakve logike, što može makedonac a ne može bugarin. pritom znam da smo se mi zalagali ali smo imali tad 2 slovenca i ne vidim logiku da to guramo i dalje jer em smo ostali bez jednog em je drugi van tog pravila. mi imamo dva bugarina i slovenca, zbog koga nam znači ovo pravilo, zbog grbića?

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

da nismo imali ograničenje broja stranaca nikada ne bi uzeli u-20 svetsko prvenstvo :P

- ovako su ti klinci stasali i (svojim greškama doduše pokopali svoje timove u evropi i domaćem prvenstvu ali su barem)  stekli iskustvo igranja seniorskog fudbala

- sada kadu su preležali dečije bolesti oni koji mogu biti korisni u narednoj sezoni već gledaju ka izlaznim vratima a na njihovo mesto će doći ili osrednji njihovi vršnjaci koji će se čekati poput džigija ili miljkona da konačno prorade ili pak neki novi klinci čije će nas početničke greške opet koštati živaca i dok se ne prekine sa praksom prodaje tinejdžera nema nama napretka

- pfc nema para za kvalitetne strance, pa se struka mora osloniti na sreću kada dovodi mačke u džaku a na svakog pogođenog stranca dolazi 8 teških promašaja

Link to comment

a koliko promasaja dodje na domace igrace?

 

ja pre svega pricam o ovozemaljskim merilima, ne o paralelnom univerzumu u kome obitavaju Partizan i narocito Zvezda. u toj zoni sumraka sve je moguce osim onoga sto je logicno i neminovno u stvarnom svetu.

Link to comment

Lepe vesti u vezi naseg brazilca dornelasa: magnetna rezonanca je pokazala da je ipak samo istegnuce u pitanju, tako da ga ocekuje pauza od 7-10 dana, bice izgleda spreman i za revans protiv dile gori...sad samo da ostojic nesto ne zajebe na jna :D

Link to comment

ali jbt....citav prelazni rok i sezonu otvaraju Ostoja i Cirko....mora se imati vise od dva stopera cije pojavljivanje na terenu ne stvara grceve u stomaku

 

jos ako i Petrovic zaigra, molicu dobrog Boga da stvori neku objektivnu okolnost zbog koje necu moci da gledam tekmu

Link to comment

inace, kako Mondo pise, Bandalovski ima i makedonski pasos pa nije stranac, a i Abu ispade da je srpski drzavljanin....iako sam siguran da je Abu pre neki dan rekao da nema nas pasos....za Bandalovskog ne znam

Link to comment

ali jbt....citav prelazni rok i sezonu otvaraju Ostoja i Cirko....mora se imati vise od dva stopera cije pojavljivanje na terenu ne stvara grceve u stomaku

 

jos ako i Petrovic zaigra, molicu dobrog Boga da stvori neku objektivnu okolnost zbog koje necu moci da gledam tekmu

vazura kaze da su za njega bili zainteresovani nemci :lol: ali mi, kao, ne zelimo da ga prodamo jer ozbiljno racunamo na njega. jos jedna debilna izjava vazure je da ce biti produzen ugovor sa ostojicem :0.6: .

 

jos je rekao da markinjosa cekaju do kraja prelaznog roka ako treba i da nece da dovode ni b.jovanovica a ni branka jovicica.

Link to comment

na kraju je izglasano ono što je bilo odmah da svi iz ex yu potpadaju pod to pravilo

 

bar ako je verovati mondu

Edited by theanswer
Link to comment

na kraju je izglasano ono što je bilo odmah da svi iz ex yu potpadaju pod to pravilo

 

bar ako je verovati mondu

Svi osim Hrvata i Slovenaca, jer su EU, a mogu 2 da igraju i jos 4 stranaca.

Link to comment

Svi osim Hrvata i Slovenaca, jer su EU, a mogu 2 da igraju i jos 4 stranaca.

 

da li si siguran? ne spominje se to nigde. 

 

 Тaкoђе, прихвaћенo је дa се пoред четири стрaнa игрaчa у клубoвимa Супер лиге (кoји мoгу дa буду у прoтoкoлу), дoзвoли и мoгућнoст дa двa игрaчa сa прoстoрa бивших југoслoевснких републикa немaју стaтус стрaнaцa.

Link to comment

I hrvati i slovenci upadaju u ex yu iako jr bilo nagadjanja da nece.

 

A ko vam je onaj predsednik no? Neki naprednjak koliko sam skontao, izgleda ko dzaba koliko je "bucmast". Na kzs abua se javio za rec pa mu se zahvaljivao i pozdravio ga a vidim ga na sosu da je sa ekipom...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...