Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što se mene lično tiče mogu oba Jovanovića da dođu. Pošto nećemo dovesti nekoga ko pravi razliku svakako, a i na štoperu smo sad pod znakom pitanja ni Marko ne bi bio loše rešenje.

Link to comment

da li neko moze da mi objasni sta je to "ruptura zadnje loze", odnosno koliko ta dorneloseva povreda moze da utice kasnije, kada se oporavi? da li i koliko takva vrsta povrede moze negativno da utice na dalju karijeru jednog fudbalera?

Link to comment

da li neko moze da mi objasni sta je to "ruptura zadnje loze", odnosno koliko ta dorneloseva povreda moze da utice kasnije, kada se oporavi? da li i koliko takva vrsta povrede moze negativno da utice na dalju karijeru jednog fudbalera?

Pucanje misica ne ostavlja neki ozbiljan invaliditet. Kad se oporavi bice kao pre povrede. Postoji opasnost od obnavljanja povrede ako se ne zaleci kako treba.
Link to comment

Pucanje misica ne ostavlja neki ozbiljan invaliditet. Kad se oporavi bice kao pre povrede. Postoji opasnost od obnavljanja povrede ako se ne zaleci kako treba.

Hvala.

 

Iz tog razloga izgleda da se ipak trazi/kupuje neki domaci stoper, jer nece biti spreman ni za 3.kolo.

 

Bez obzira na milinkoviceve izjave da ce sansu ukazati cirkovicu/ostojicu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Дила Гори је, можда, јак као Каират?

– Који Каират? Ови што су победили Звезду? Први пут сам чуо за Дила Гори, знао сам само Динамо. Кажу да су јако добри, гиганту из Тбилисија побегли су шест, седам бодова, нису наивни. Први утакмица је код нас, морали бисмо да обезбедимо пристојну предност. Знамо каква нас температура очекује у реваншу, сетимо се Ширака и Шамрока. Стога, нема места опуштању.

Link to comment

cujem da je danas na dnevnom redu fss kretensko pravilo o ogranicenju broja stranaca.....navodno ce moci 4 plus 2 ex yu osim kroata i janeza. sto se mene tice treba u potpunosti ukinuti ogranicenje. eventualno zabraniti dovodjenje najboljih mladih iz cg!

Link to comment

eventualno zabraniti dovodjenje najboljih mladih iz cg!

 

+1.

 

Милорад Вучелић: Није Црногорац странац у Србији!

 

milorad-vucelic(2).jpg

Link to comment

cujem da je danas na dnevnom redu fss kretensko pravilo o ogranicenju broja stranaca.....navodno ce moci 4 plus 2 ex yu osim kroata i janeza. sto se mene tice treba u potpunosti ukinuti ogranicenje. eventualno zabraniti dovodjenje najboljih mladih iz cg!

 

ček, plus 2 iz ex ju bez hrvata i slovenaca? otkud to? kakvo je to kretensko pravilo koje uzgred budi rečeno nama ne odgovara

 

trebalo je da bude 2 iz ex ju bez obzira odakle. 

Edited by theanswer
Link to comment

koliko sam ja razumeo to je predlog nas i ovih sto im ne daju u stecaj.....svi iz ex yu, osim kroata i slovenaca, bili bi registrovani kao domaci. ima neke logike jer sto bi razlicito tretirali clanice EU....ako bi mogao Slovenac kao domaci sto ne bi mogao Belgijanac ili Portugalac.

 

pravilo bi bilo jos bolje kada bi zabranili dolaske iz cg, mkd i bih, eventualno samo clanovi repke.

Edited by Ted
Link to comment

bilo je neke priče da kada otvorimo pregovore sa eu automatski svi njihovi građani dobijaju status domaćeg ali avaj fss to ne tumači tako...

Link to comment

prvilia o broju stranaca sluze kao povlastica za odredjene menadzere i njihovu drvnu gradju koja potice sa ovih prostora. zato pravilo treba ukinuti u potpunosti za najvjsi rang takmicenja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...