Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

U danasnjem stampanom Zurnalu "Zevezda tuzi Partizan, zbog izvodjenja drugog tima protiv Novog pazara" . Ne kapiram, kako su to oni osteceni nepotrebnim gubitkom tri boda direktnog rivala ? :huh:

Link to comment

U danasnjem stampanom Zurnalu "Zevezda tuzi Partizan, zbog izvodjenja drugog tima protiv Novog pazara" . Ne kapiram, kako su to oni osteceni nepotrebnim gubitkom tri boda direktnog rivala ? :huh:

pa čista pakost i zloba uprave. kad oni potežu ofk mi ćemo ovo jer  "član 64 pravilnika Superlige koji kaže:

“Svaki klub - učesnik u ovom takmičenju, dužan je da utakmice igra sa svojim najboljim timom, osim povređenih i kažnjenih igrača”

Link to comment

U danasnjem stampanom Zurnalu "Zevezda tuzi Partizan, zbog izvodjenja drugog tima protiv Novog pazara" . Ne kapiram, kako su to oni osteceni nepotrebnim gubitkom tri boda direktnog rivala ? :huh:

Zato sto su sujetni idioti puni kompleksa!
Link to comment

u istoriji veci sljam nije bio na celu blizanaca. nekada je bilo super zezanje i sitno podjebavanje, sto medju upravama, sto navijacima. za danasnje uprave (i tzv vodje) to je i bukvalno borba na zivot i smrt, pa vise ne prezaju niodcega. (nevezano za ovu poslednju svinjariju konkretno.)

Link to comment

Nama je bitnija regularnost prvenstva nego sopstvena dobit  :nobles: .

+1

 

Ne bi me cudilo da je ona predstava OFK-Spartak namerno onako jadno odradjena. Onda sacekali reakciju pa ih podsetili da je i Partizan uradio istu stvar. Spartak zivo zabole za 9 bodova a Partizan bi time i definitivno zavrsio prvenstvo. Terza evil genius. 

Link to comment

pa čista pakost i zloba uprave. kad oni potežu ofk mi ćemo ovo jer  "član 64 pravilnika Superlige koji kaže:

“Svaki klub - učesnik u ovom takmičenju, dužan je da utakmice igra sa svojim najboljim timom, osim povređenih i kažnjenih igrača”

 

Nadma se da ce im proci zalba i da ce nas novcano kazniti i zapretiti nam da to vise ne cinimo.

 

Jedino tako mozemo da se otarasimo Babinja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...