Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jedna dobra vest: u nemacku je otputovao i petar grbic. Da li je pusten iz zatvora, posle epizode dve leve noge? :)

 

Putuju i ilic i jevtovic..

 

Mi bas imamo mnogo tih krilnih brzanaca. Grbic, abu, zivkovic, trujic, stevanovic...kad bi tako dobro stojali sa centarforovima i z.veznima bilo bi super.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/280289/Stevanovic-Spreman-sam-da-pruzim-maksimum-od-starta-mozemo-bar-do-boda

 

znači krilni igrači celu utakmicu... abu i živković, pa kad se umore ulaze stevanović i grbić... to nameće da božinov igra celu utakmicu (nekoga ta krila moraju i pronaći)

a sredina? šta tu imamo osim brašanca van forme? babovica ne racunam i njegovih 1234 izgubljenih lopti na sredini, to je igrač više za nemce.

Link to comment

Trener Milinković je na put u Bavarsku poveo 20 igrača:

– Golmani: Živković Živko, Kljajić;

– Odbrana: Fabrisio, Balažic, Petrović Nemanja, Vulićević, Subić, Ostojić;

– Vezni red: Ilić, Trujić, Jevtović, Babović, Brašanac, Živković Andrija, Lukić, Stevanović, Grbić;

– Napad: Božinov, Abubakar, Šaponjić.

 

 

nema lekovića?

Link to comment

jel bilo nesto vise u stampi zasto trujic trune na klupi vec mesec dana maltene? jel povredjen?

nije da sam nesto odusevljen njim, al' covek dade nekoliko golova za ne preterano vremena koliko je bio na terenu i onda ga odjednom nidje nema.

ili ga je kiza cuvao kao faktor iznenadjenja za veceras?

Link to comment

jel bilo nesto vise u stampi zasto trujic trune na klupi vec mesec dana maltene? jel povredjen?

nije da sam nesto odusevljen njim, al' covek dade nekoliko golova za ne preterano vremena koliko je bio na terenu i onda ga odjednom nidje nema.

ili ga je kiza cuvao kao faktor iznenadjenja za veceras?

+1 za trujica. Gde je taj decko (u kizinim kombinacijama)? Zasto ne igra? Edited by BlackGeorge
Link to comment

Već pisali na albumima, to čudo sadrži 856 sličica!

Izvinjavam se za off , nisam video ... Gore pise da cudo sadrzi 488 slicica jer su neke duple i troduple, skupljacu jer se izgleda masovno skuplja u osnovnoj skoli starijeg klinca ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...