Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbt Vučići su baš rešili da se surovo osvete, ništa omerta, ništa milost za nejač. Ovo će biti Keyser Soze style.

sreća te je evropa još uvek tu. mada uz adekvatnu šatl diplomatiju...

Link to comment

Cist ofsajd kod prvog gola Vozdovca. Drugi nisam video. A penal, pa dobro, nemojmo se cuditi kako srpski igraci en general dobijaju zute kartone za simuliranje, jer ono niko u Evropi nema sanse da bi svirao, ali dobro - to su ipak nase sudije.

Link to comment

Meni je fascinantno kako u raspaloj ligi ocekujemo besprekorno sudjenje i kako posle meca analiziramo mutne i skrnave snimke iz ocajnih uglova. Kakva liga takvo i sudjenje.

Link to comment

Uvalice vam izgleda Terza Sarenog :D

 

"Bio na pragu Zvezde, ali će potpisati za Partizan!", otkriva "Sportski žurnal".

Prema pisanju tog lista, konkurencija Živku Živkoviću za mesto među stativama od sledeće nedelje biće Bojan Šaranov (28), bivši golman OFK Beograda, Makabi Haife i Ergotelisa.

Valjda je bolji od zivkovica...ne znam ko je taj, ali po vasim komentarima izgleda mrka kapa od mog nadanja. Nadam se da niste u pravu :(

Link to comment

Cist ofsajd kod prvog gola Vozdovca. Drugi nisam video. A penal, pa dobro, nemojmo se cuditi kako srpski igraci en general dobijaju zute kartone za simuliranje, jer ono niko u Evropi nema sanse da bi svirao, ali dobro - to su ipak nase sudije.

Sviralo bi se i u Evropi, pogotovo favoritima. Pogledaj samo kakve penale Real dobija. Nijedna liga nije imuna na lose sudjenje. Mi ceo dan buljimo u snimak ofsajda kod prvog Vozdovca i jedva smo se slozili da je bio mali ofsajd, a sudac treba za par sekundi da odluci. Penal je vec ozbiljna greska jer je ili naseo na Abuovi bacanje, ili je samo cekao priliku da nam dodeli penal.

Link to comment

Ofsajde ove godine ne vredi racunati u propuste/kradju. Ne znam za Partizanove ali na Zvezdinim utakmicama do sada sam izbrojao bar desetak pogresno dosudjenih ofsajda, pet samo na jednoj utakmici. U proslom kolu je lik 'ladno svirao Vieiri ofsajd iako je bar dva metra bio iza linije odbrane a u ovom poslednjem su Pazarce zakinuli za jedan ocigledan i bar 3 sumnjiva. Cak i u ovako ogavnom fudbalu srpske sudije se namecu kao govno broj jedan.

Link to comment

 

:fantom:

Blago naginjem frak ka tebi brate simoviću, pala mi je na pamet ta replika čim sam postovao, baš sam se pitao dal će neko da iskoristi zicer :)

 

A inače mi se čini da je rezultat 26:26, ali daće bog i vučić da povedemo opet u lopovluku ove godine :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

posle prošlogodišnjeg uspeha i plasmana u le švabe su prodale gro prvog tima, kako le ne donosi keš kao lš primarniji im je opstanak u bundes ligi. tako da je tim koji bude istrčao u četvrtak u stvari treći tim ausburga.

 

:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...