Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

sada se vidi koliko nas domaće sudije kradu ne sviranjem penala za pfc :P

- brazilski štoper već stigao da se povredi, baš nema sreće sa brazilcima na toj poziciji

- brašnjavi odglumio, veoma dobro, štopera, nema zime čak i da je brazilcu pukao mišić

 

daj brašnjavog na štopera, ne može biti beskorisniji nego na dmc nema boga

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

gledam golove protiv ovog aluminijuma, pa kojić ni ovde nije bio u stanju da iz jednog kontakta pogodi prazan gol.

ali zato marinković :blink: ko žuninjo onomad i sudija mu čestitao

 

Link to comment

+1

 

sve je to lepo, sjajno, super...pa onda dodje reality check. krecu utakmice takmicarskog karaktera i onda cvrc. vidjeno vec milion puta :yawn2:

Link to comment

Jel bese i onaj zadnji stoper iz Brazila imao neku hronicnu povredu zadnje loze? Uopste mi generalno nije jasna ta potreba da dovodis stopere iz Brazila bas... To mi je kao da uvozis umesto tehnike, kukuruz iz Japana recimo?!

 

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Link to comment

dornelas 3 nedelje van terena. dobra vest je sto oumaru zna portugalski, eto neka prica malo sa njim za to vreme :)

 

da ne gomilam postove: u medijima pise da smo "pojacali" ponudu za branislava jovanovica (zadnji vezni) koji igra u Hapoel Akri. Igrao je za partizan u sezoni 2009/2010..ali ja ne mogu nikako da se setim ko je on. Takodje je ranije igrao u napretku i radu.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

To je onaj sto je odradio pripreme sa nama, pa nije prosao, a onda dosao kod vas i igrao povremeno. Po meni klasican JSL igrac. Visok, jak, ne zna puno sa loptom. Losija verzija Race Petrovica...

Edited by adasevic
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...