Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ћуре на вези са Мишелом.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ovo je više za vezu sa veljovićem

:fantom:

 

 

prim. aut.

direktor policije

Link to comment

Zloban si... 

:wicked:

 

Ozbiljno nisam nasao. Vrteo sam sta ima da se igra i na drugoj strani nasao ostale tri tekme vezane. Cenim da je danas bilo koja kvota na dvojku cist poklon koji bi valjalo uzeti. Hvala puno za link.

Edited by katamaran
Link to comment

Da jbt, to je pravi dvojac u koji se valja pouzdati. Ovamo ima, koliko, 7-8 uzastopnih pobeda i biće još toliko, da je svaki put stavio po par soma evra već bi šacovao gajbu u centru grada, a on čeka Vaziru i Mucavog :isuse:

Link to comment

Nemoj tako, ljudi se na komsijskom topiku iskreno cude, zasto protivnici koji gube ni  ne pokusavaju da ih napadnu.  

 

Imam neki osecaj da  danas pobedjujemo. Kizara je veliki motivator i izvucice najbolje iz ekipe. 

Link to comment

Voždovac (4-2-3-1): Popović - Radivojević, Mihajlov, Ivković, Jovanović - Pavlović, Marinković - Adamović, Ristović, Mašović - Ćirković;


Partizan (3-5-2): Ž. Živković - Vulićević, Balažic, Subić - A. Živković, Glavčić, Lukić, Tatin sin, Golubović - Oumaru, Božinov.


Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ali Magic Babo postojan kano klisurina u prvih 11.

 

Juce sam na komsijskoj vam temi ostavio neko programce za free Arene svih 5 komada, ako ne nadjete, izgleda da kolega ZokiAsov detaljno prati taj topic, on ce tacno znati na kojoj strani se nalazi.

 

Postavio bih opet, ali sam na nekoj kanti od telefona

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...