Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Gadniji od onih što za svako prvenstvo kažu da je namešteno za Partizan? Ne bih ja to uzimao kao neki ključni kriterijum gadnosti.

Naravno da je daleko gadniji od onih sto govore istinu  :fantom:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

čekaj, kako?  :o

 

imamo najbolju upravu, najbolja uprava je dovela najboljeg trenera a iamamo i najbolji tim u Srbiji. ja vidim da to samo titulom može da se završi. toliko ljudskih i stručnih kvaliteta ne jednom mestu odavno nije viđeno.

 

i sad, kako je moguće da najbolju uprava koja ima najboljeg trenera i najbolje igrače hoće da zameni najboljeg trenera. znam, našli su još boljeg!!!! kao fol niko neće, dimna zavesa, spremamo bombu.....imaćemo najbolju upravu, supernajbojeg trenera i neverovatno dojajan tim.

 

javljaju da je na Voždovcu primećen nekakav zbeg. panika. u daljini se potmulo čuje grmljavina. ali kao da se približava i postaje jača. i uvlači strah u kosti. panika prerasta u parališući strah. na nebu kao smrt crna munja. čini se da ima trougao usmeren ka zemlji. da li je to crna lopata ili samo strah čini da vidiš ono čega se najviše plašiš. nije to više ni strah. to je potpuni gubitak razuma. stiže Partizan!!!! crna lopata strelja sa neba. vidiš je, pa onda ne. tu je, a ne znaš gde je. samo znaš da će te pronaći. i da će to biti kraj. oluja samo što nije počela. i svi zanju šta ih čeka!!! 

if you've been bad, and oh lord I bet you have

and you've not been hit, hit by flying led

you better close your eyes, you better bow your head

and wait for the ricochet...

 

uuuuuuuu

Link to comment

samo ako su u pitanju najbolji treneri Holandije i Slovenije.....samo najbolji mogu umesto najboljeg ako ih dovode najbolji da treniraju najbolje.

 

mada mislim da nisu ravni Kizi....ono, Slovenci su smor, a i đubrad, kradu svete Srbske otadžbinske jabuke sa ognjišta napaćenih i prodaju nam šugavi sok....u Holandiji narkosi, sve ludo i blesavo, ladno al standard, bogati i debeli a i Kiza je ko slinu otresao njihove prejanice AZ....moš misliti kakvi su to ljudi, ako su i bili normalni više nisu....glasam za neshvaćenog pesnika, talasaste srebrne kose, umetnike je retko ko shvatao, i genijalce, ne znam šta hoće ljudi, da odseče Kiza uho ko Van Gog....a i on je umro u siromaštvu a sad mu se slike prodaju za milone.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...