Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

 

kiza sinoc definitivno prolupao, menja bozinova za koga se cinilo da je samo pitanje momenta kada ce dati drugi gol -  takvu "lucidnost" je ocigledno jedini mogao da predvidi pantic. 

 

Tu izmenu je predvideo svako ko je gledao Partizan dva puta ove sezone. Kizine izmene moze da pravi i istrenirani majmun. 

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bio sam na ovom događaju gde je Moca Vukotić postavljen za predsednika omladinske škole Partizana, stvari stoje ovako, glavni razlog zbog koga svi treneri odbijaju je percepcija da je prvenstvo namešteno za Zvezdu, da neko treba da dođe ovde i da se bori sa državom, koja buši Partizan sa svih strana. Danas sam snimao Mijatovića za novi spot, njegova reakcija je da su sve reakcije prenaglašene, da je prošle sezone jedan Real ostao bez ijednog trofeja, da je on igrao četiri sezone u Partizanu i osvojio jedan kup i jedno prvenstvo, sve u tom stilu... Paunović ide negde u Nemačku, svima je nuđeno, niko neće, ako Milinković podnese ostavku protiv Voždovca bi trener bio njegov pomoćnik Lončar, zato i ne podnosi ostavku da ne bi Partizan potpuno ostao bez ikakvog trenera, treba shvatiti da Partizan može kako sada stvari stoje da dovede ili nekog ludo skupog stranca koga bi morao neko vreme da čeka ili nekog levog trenera odmah koji će biti isti ili gori od Milinkovića. A cajtnot je za medalju, svaka tri dana nova utakmica, užasno nezgodna situacija.

 

pantić

Link to comment

čekaj, kako?  :o

 

imamo najbolju upravu, najbolja uprava je dovela najboljeg trenera a iamamo i najbolji tim u Srbiji. ja vidim da to samo titulom može da se završi. toliko ljudskih i stručnih kvaliteta ne jednom mestu odavno nije viđeno.

 

i sad, kako je moguće da najbolju uprava koja ima najboljeg trenera i najbolje igrače hoće da zameni najboljeg trenera. znam, našli su još boljeg!!!! kao fol niko neće, dimna zavesa, spremamo bombu.....imaćemo najbolju upravu, supernajbojeg trenera i neverovatno dojajan tim.

 

javljaju da je na Voždovcu primećen nekakav zbeg. panika. u daljini se potmulo čuje grmljavina. ali kao da se približava i postaje jača. i uvlači strah u kosti. panika prerasta u parališući strah. na nebu kao smrt crna munja. čini se da ima trougao usmeren ka zemlji. da li je to crna lopata ili samo strah čini da vidiš ono čega se najviše plašiš. nije to više ni strah. to je potpuni gubitak razuma. stiže Partizan!!!! crna lopata strelja sa neba. vidiš je, pa onda ne. tu je, a ne znaš gde je. samo znaš da će te pronaći. i da će to biti kraj. oluja samo što nije počela. i svi zanju šta ih čeka!!! 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...