Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako šta pa vratili su dugove :P 

- dug je smanjen sa 14 na 6,3 milki €

- samo da i oni ne smanjuju dug cz uprava style, pa da nas nova uprava za 2 god. ne obavesti da je dug 34 milke :piggy:

Link to comment

ja sam video da je trcao, borio se i u okviru nekog limitiranog znanja dao dobar procenat sebe u jucerasnjoj utakmici.

 

ako nista, svakako mislim da je bolji atleta od petrovica

Link to comment

Brz je i pokretljiv, voli da ide napred, trudi se da centrise... Sto se odbrane tice, ne moze bas da se prosudi na osnovu jucerasnje utakmice, ali tesko da ce biti neka zver na tom planu. 

Link to comment

delovao je nevidjeno napaljeno (izbosne style), al' onako bas potentno, za razliku od mlohavog petrovica npr.

ono sto je problem sto ga izgleda odbrana i ne zanima puno - mozda, doduse i zbog protivnika sinoc ili krizitove "taktike", uglavnom bilo je nekih momenata/rupa gde se brazilac krstio i levom i desnom kad su ga saigraci ostavljali samog protiv trojice radovaca.

 

kiza sinoc definitivno prolupao, menja bozinova za koga se cinilo da je samo pitanje momenta kada ce dati drugi gol -  takvu "lucidnost" je ocigledno jedini mogao da predvidi pantic. alen slavica prokuva covek od zagrevanja i na kraju ga kiza izmosira i ubaci rumenigea koji je u autopilot lost in space modu odavno.

 

da li mi imamo krstenog rezervnog golmana? zivkovic je nevidjena rupa, samo zbog imena, besmislenog respekta koji drugi i dalje neznamzbogcega imaju prema nama, mi ne primamo regularno 2-3 komada po mecu - da je rad hteo/znao, mogli smo da prodjemo kao barselona protiv selte sinoc.

Link to comment

E, to. Meni nikako nije jasno zasto ekipe dolaze da se protiv ovakvog Partizana brane. Mislim, ako ovakvoj odbrani ne mozes da das bar dva gola onda jebi i fudbala i sporta bas, idi 'vataj ribe il' nesto.

Link to comment

jos jaci utisak je fabrisijeva ovaj put iznimno izrazenija kurcobolja, covek izgleda kao da se i dok je na terenu preispituje sta vise radi ovde. ceo tim ("moral ekipe") izgleda uzasno lose u ovom momentu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...