Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

evo zapažanja pantića u prepisci sa simpppatizerima na youtube kanalu, krivac je trener ne i uprava

 

Moje mišljenje je da Milinković danas ovo sa izmenama što je uradio, nikad ni jedan trener u istoriji Partizana nije uradio, uprava da je htela da svesno preda titulu, ne bi je predavala u utakmicama u kojima po dvadeset i više put šutira na gol, i pogađa prečke i stative kao na fliperu. Ja sam danas čoveku do mene u loži najavio obe izmene Milinkovića, on izvodi Božinova koji igra najbolju utakmicu u poslednjih mesec dana, a ne Abubakara koji je sam odneo Partizanu sedam bodova ove sezone i koji loptu u prazan gol ubacio ne bi. Dakle, izlazi Šaponjić, ja kažem: Ostaje Abubakar izvodi Božinova, i to se dešava. Onda ja najavljujem uvodi Sašu Ilića, pošto su te idiotske izmene toliko predvidive da to počinje da boli, ali mislio sam izaći će Brašanac ili Babović, on izvodi Abubakara, cela loža se krsti, Popović mi kaže ovo tvoje dete ovu izmenu ne bi radilo. Milinković izgleda shvata da nema adekvatne zamene spremne da preuzme Partizan i ovo postaje apsurd, on je danas svojim izmenama poremetio tim koji bi glatko slomio ovaj Rad, čak i sa ovim izmenama tim je nesrećno promašio svašta, zaista potpuni cirkus. Kada je reč o predaji, svesnoj predaji, pogledajte recimo Subića, da li je on doveden da bi tim bio slabiji ili jači? Božinov danas? Andrija Živković ostavljen u Partizanu i nije prodat, da li je to urađeno da bi tim bio slabiji? Jednostavno nije lako smeniti trenera koji osvoji titulu, pa te uvede u Ligu Evrope, svaki put kada je bio na ivici smene, on je pobeđivao, plus što sve vreme kome se god od bivših igrača ponudi klupa Partizana kao da se nudi električna stolica, mislim da ovde jedino stranac može da dođe, i to je po meni jedino rešenje.

 

Ovde je pre svega problem što se vidi da Partizan ima sasvim solidan tim, sva ova pojačanja vremenom se pokazuju kao u najmanju ruku solidna, ali trener postaje kamen o vratu celog tima, potpuno bez osećaja za izmene i onda takav kakav je postaje baksuz za ceo tim, uvede Ninkovića koji prva tri kontakta sa loptom pravi greške, ne uvodi Alena Stevanovića, prosto boli koliko je on potpuno ispao iz osovine i stvarno nije ni za šta. Ceo klub je okrenuo naglavačke od euforije pre samo sedam dana do depresije kao da je Partizan ispao iz lige

 

Vidim da ste dočekali svojih pet minuta i da ste u potpunom derilijumu, tako da ne želim da Vam kvarim radost. Postoje vremena u kojima jednostavno ne ide, ovo danas je na nivou statističke anomalije, ali mislim da trener koji pravi ovakve izmene sreću ne zaslužuje. Partizan je imao 11 godina bez titule, završavao je prvenstvo na 13 mestu na tabeli, ali nikada nije imao takve navijače kao što ste Vi. Vi mislite da možete da pljujete na mojih 200 emisija, da će jedan jedan sa Radom i dvadeset promašaja u nekoj bezveznoj utakmici to da poništi. Gosti 200. emisije biće Predrag Mijatović i Bora Milutinović, a to ko je režiser, ko je Florentino Perez, neka sudi neko drugi. I dalje mislim da je u ovom trenutku vremena ova uprava najbolje što je moglo da se desi Partizanu, pošto je Vaš Florentino Perez, onaj koji stoji iza svih Vaših mudrovanja ovde i onaj čije sendviče mesecima jedete, ostavio klub bez struje i grejanja, Teleoptik u kandžama albanske mafije i klub na ivici finansijske propasti. Ovi ljudi da danas odu, dug su smanjili na tačno 6,3 miliona evra, klub nije na ivici gašenja, ako ništa bilo ko ko dođe, neće doći na ruševine, već će imati solidan tim, i klub van opasnosti bankrota. Fudbal je surova igra, današnja utakmica je to pokazala, međutim stvarno treba biti bez ikakvog stida i sebe zvati navijačem Partizana i ovako veselo orgijati od radosti nad svojim timom, koji danas po svemu što se videlo nije imao sreće. Nije ovo ni prva, ni poslednja sezona u kojoj će verovatno neko drugi biti šampion, možda se sva ova nesreća pod nekim drugim trenerom Partizanu vrati u Ligi Evrope

 

- i za kraj poslastica, ako neko bude žrtvemi jarac iz uprave za tu ulogu se nameće glazura i njegov predan rad na max uštedama i eto i objašnjenja za fijasko od prelaznog roka

Vazura, Tatjana Rakas, ko hoćete, ja im sveću ne držim, možda oni u torbama nose pare iz Partizana, ja u klubu nisam, ali sve što ja znam, sve govori da ova uprava ne radi to, da su dovodili slobodne igrače zato što su hteli da ne povećavaju dugove, a elementarna logika je ako hoćete da povećate dugove, ako hoćete da budete Trojanac, onda dovodite skupa pojačanja, nema ugradnje u transfer slobodnih igrača, kao što ima ako odvojiš dva ili tri miliona za pojačanja, pa onda ispari milion evra usput, a dovedeš neke levake. Ovi to ne rade, doveli su što su doveli, ako ništa drugo velike pare nisu potrošili, a velike pare su već sada zaradili, dug su smanjili, jedina ozbiljna ispala bio je Lomić, ovaj mali Mihajlović ne mora nužno da bude zamena za Živkovića, možda Živković ostane, posebno ako Partizan prezimi, uopšte to ne bi bilo nemoguće. Pogledajte kako je Zvezda zaduživana i pogledajte šta ova uprava Partizana radi, to uopšte ne liči, taj Vazura mi liči na onog Korija iz serije Pawn Stars na Histrori kanalu, deluje mlad, bucmast, šalabajzer, ali na kraju ispadne da nije, ja sam na više mesta video kako on pokušava da smanji trošak, makar za neke smešne pare, ova sitna sponzorstva po modelu što da plaćamo ako možemo da kompenzujemo, samo su jedan primer. Igrači koji su odlazili obavezno su opraštali dugove, bio sam tu kada Lukača nije hteo da pusti dok njegov menadžer ne uplati 100 hiljada evra obeštećenje, a Lukač je hteo da ode džabe, samo što nije plakao pred kancelarijom, ali ovaj nije popustio i tog dana je ovaj to platio i on je dobio ispisnicu da ide negde u Tursku. Kažem, nisam tamo često, jednom u dve nedelje, nekoliko puta sam bio slučajno prisutan, i sve što sam video to je da Vazura ima zmiju u džepu, ne troši lako Partizanove pare, glavni povod sukoba sa Tumbakovićem bio je između ostalog nesporazum oko plata, Tumba je tražio pare za plate Ćirića, plate još nekih ljudi koje su bile velike, ovaj nije dao po cenu da Tumba ode. Ni projekat televizije i aplikacije nije hteo da potpiše s ovim InfoBiroom dok nije napravljen plan da se od sponzora i prodaje suvenira našim ljudima u dijaspori taj trošak pokrije, tako da klub to na kraju ne košta ništa. To su moja iskustva, sad moguće je da on sve te pare štedi da bi odneo u torbi kući, ali iskreno ne verujem, sve je moguće, moguće je da Vas rođena deca pokradu, ali ako ćemo na nivou realne i osnovane sumnje, ja ništa vidim što bi bilo namerno urušavanje kluba kod ove uprave.

 

Link to comment

Počela sednica Sekretarijata!!!!

 

Na hitno sazvanom sastanku Sekratarijata FK Partizan, biće razmotrena sledeća goruća pitanja:

 

1. Mir u svetu.

2. Problemi sa toplovodom u Helsinkiju.

3. Otpor ranohrišćanske umetnosti prema vajarstvu.

4. Shvatanja biblijske egzegeze.

5. Konotativno i denotativno značenje reči.

6. Sazvučje kosmičkih niti.

7. Razno.

 

Konferencija za štampu biće održana nakon završetka sednice.

Link to comment

evo zapažanja pantića u prepisci sa simpppatizerima na youtube kanalu, krivac je trener ne i uprava

 

 

što je i logično, s obzirom da je trener sebe promovisao na to mesto bez znanja uprave. da se uprava pitala ne bi on bio trener. onda je išao okolo i pričao za sebe da je najbolji u Srbiji i da je on lično Nikolića poterao, proganjao ga, zvao na telefon i govorio da će mu Vučić u snove dolaziti. i ćelo ode Kizo dođe.

Edited by Ted
Link to comment

OK ovo za izmjene, ali kao sto i sam kaze, Partizan je i dalje stvarao sanse. Valjda je i do Milinkovica nesto od te igre koja stvara sanse. Mentalitet ljudi je takav da suvise lako idu od euforije do ocaja i obratno.

Link to comment

U pravu je ludi Pantic, tunjavi Kiza je uprskao sa izmenama. Nagomilao je iste igrace u sredinu, na krilima nije imao nista, a u spicu je ostavio samo dete koje pada posle svakog kontakta.

Link to comment

prosto je nemoguće da taj Pantić, pored tako široke eksplikacije i navodne upućenosti, propušta samo da ukaže na prostu činjenicu da je trener rešenje iste te uprave i da je doveden uz reklamu najboljeg u Srbiji. elementarna logika nalaže da trener odgovara za rezultate a uprava za trenera, odnosno da, na koncu konca, ta uprava odgvora i za rezultat jer je odgovorna da pronađe onoga ko rezultat može da ostvari. ovaj pvi deo fino se potencira a drugi prenebregava ne bi li se servirala poluistina.

 

umesto pitanja dal je Kiza uveo onog ili ovog, osnovno pitanje je kako se on našao tu gde jeste. i to pitanje ima prost odgovor koji ukazuje na odgovornost. ali ovaj lik neće da postavi to pitanje jer je kontra onga što on tvrdi. a pošto čovek nije glup očito je da zna da ono što tvdi nije istinito. kad neko svesno tvrdi nešto za šta zna da nije istina iza toga obično stoji nekakv lični motiv, a taj motiv je u 99% nekakva lična korist, a lična korist je u 99% slučajeva izražena u nekakvoj valuti ili drugoj materijalnoj vrednosti.

 

ostaje mogućnost i da je u pitanju ograničen tip koje ne može da poveže dva i dva. mada nešto ne verujem u to.

Edited by Ted
Link to comment

prosto je nemoguće da taj Pantić, pored tako široke eksplikacije i navodne upućenosti, propušta samo da ukaže na prostu činjenicu da je trener rešenje iste te uprave i da je doveden uz reklamu najboljeg u Srbiji. elementarna logika nalaže da trener odgovara za rezultate a uprava za trenera, odnosno da, na koncu konca, ta uprava odgvora i za rezultat jer je odgovorna da pronađe onoga ko rezultat može da ostvari. ovaj pvi deo fino se potencira a drugi prenebregava ne bi li se servirala poluistina.

 

umesto pitanja dal je Kiza uveo onog ili ovog, osnovno pitanje je kako se on našao tu gde jeste. i to pitanje ima prost odgovor koji ukazuje na odgovornost. ali ovaj lik neće da postavi to pitanje jer je kontra onga što on tvrdi. a pošto čovek nije glup očito je da zna da ono što tvdi nije istinito. kad neko svesno tvrdi nešto za šta zna da nije istina iza toga obično stoji nekakv lični motiv, a taj motiv je u 99% nekakva lična korist, a lična korist je u 99% slučajeva izražena u nekakvoj valuti ili drugoj materijalnoj vrednosti.

 

ostaje mogućnost i da je u pitanju ograničen tip koje ne može da poveže dva i dva. mada nešto ne verujem u to.

čitaj tede između redova. vazura ima zmiju u džepu. kizara je jedini pristao da radi za kikiriki, i eto odakle on na tom mestu.

Link to comment

 

 

Velika je prednost na strani Crvene zvezde, nema šta. Opet, idemo na Vračar da pobedimo Voždovac. Moramo da počnemo da počnemo da pobeđujemo. Svanuće i sutra...“

 

Svakako je ohrabrujuca vest da Babo planira i da zavrsi s pobedjivanjem. 

 

 

 

 

Partizan jeste napadao, jeste igrao hitrije i poletnije, ali nije imao strelca koji bi makar jiš jednu loptu ubacio u mrežu, a na kraju je mogao da bude kažnjen u jurnjavi za pobedom, jer je Borko Veselinović imao dve fantastične šanse da gostima sa Banjice donese tek drugu pobedu u istoriji u Humskoj, iako i ovaj jedan poen ima prizvuk iznenađenjea.

 

Pravda za Saviju.  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...