Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

kakav sad živkovićev ćale. ćale ko ćale, nebitan lik

pini zahavi & ramadani 50%, ćale 25%, pfc 25%

:unsure:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

pini zahavi & ramadani 50%, ćale 25%, pfc 25%

:unsure:

 

pa šta?

 

i pantićev ćale je kenjao nešto non stop. poenta je da nije neki faktor. tih 25 posto kao da živković ima sam sebe. 

Link to comment

pa šta?

 

i pantićev ćale je kenjao nešto non stop. poenta je da nije neki faktor. tih 25 posto kao da živković ima sam sebe.

 

možda mu klub pušta krila da zajedno sjebu zahavijev investicioni fond
Link to comment

možda mu klub pušta krila da zajedno sjebu zahavijev investicioni fond

 

nebitno za to, nego bilo je pitanje dal je živković stariji neki zajeban igrač ili je više srđan đoković fazon. nije ni jedno ni drugo koliko sam ja upućen. nego je generalno trend danas pogotovo u zemljama razvijenim kao naša da se tu roditelji dosta mešaju oko talentovanih klinaca. u tom smislu je više srđan đoković style, mada nijednog čoveka koga ne poznajem ne bih uporedio unapred sa tim ološem

Edited by theanswer
Link to comment

zvuci kao dobra prica, sjebati pinija i partizanu 60% nek ide 40% caletu i sinu i svi smo srecni, uz to da zivkara ostane jos barem godinu dana.

 

 

hahah uzgred ako niste znali marinkovic pokazuje poprilicnu samouverenost. steta sto je ne pokazuje uvek na terenu >D

 

 

@theanswer slazem se sa tobom za sve pogotovo za djokovica, mene samo zanima kako funkcionise cela ta prica. Sta je dosao kod djurica dao mu 200k evra i rekao moj sin je 25% sad u mom vlasnistvu?!? Koji je to sistem?

Edited by Azdaja
Link to comment

Eno ga Lola na Mondovim slikama sa nastupa Karleuse na splavu River. Mislim da smo pitanje DMC-a resili.

Koliko puta treba da se ponovi da partizan nece potpisati lolu smiljanica?

Link to comment

Već u 18. minutu, sam, vraćajući se u odbranu, povredio se 25-godišnji Brazilac Fabrisio. Samo je ostao da leži na travi držeći se rukama za lice, a nakon što mu je lekarski tim srpskog šampiona ukazao pomoć na terenu, izašao je sa igrališta uz njihovu pomoć šepajući na levu nogu.

Prema prvim informacijama do kojih je MONDO došao, radi se o povredi zadnje lože leve noge, ali je rano za prve procene o težini povrede. Možda nešto o tome može da kaže Fabrisiova reakcija, kada je besno rukom udario u reklamu iza klupe crno-belih.

Link to comment

Rano je Tole krenuo da  vam namesta penale...sad i u pripremnim utakmicama, da Bozinov postane najbolji strelac, puni ga samopouzdanjem :P

Link to comment

sada se vidi koliko nas domaće sudije kradu ne sviranjem penala za pfc :P

- brazilski štoper već stigao da se povredi, baš nema sreće sa brazilcima na toj poziciji

- brašnjavi odglumio, veoma dobro, štopera, nema zime čak i da je brazilcu pukao mišić

Link to comment

Pukao mu misic, sutra ga vracaju u Beograd.

 

ako je neka teza povreda, mozemo li da ga vratimo za brazil, posto je iovako pozajmica? eto sad kad su bili tako pametni i prodali bilica neka traze i kupe novog bilica.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...