Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel može pbp za nas šljakere?

Subic je uhvatio volej sa 25 metara, lopta pogadja precku i u visokom luku slece na 20 metara od gola, polulevo....fantasticnim stopom Ostojic izbacuje dva igraca Rada iz igre i petom proigrava Jevtovica koji varkom tela salje cuvara po burek i smekerski pobada loptu koju makazicama hvata Babovic i postize fenomenalan pogodak....koji ponistava sudija.

 

Abu sam pred golmanom.....nista.

Edited by Ted
Link to comment
Za taj meč, koji je zakazan za sredu u 18.30, trener Milinković neće moći da računa na dvojicu standardnih, štopera Gregora Balažica i vezistu Darka Brašanca. Razlog? Suspenzije.

 

 

PARTIZAN: Ž. Živković - Vulićević, Ostojić, Fabrisio, Subić - Jevtović, Brašanac, Babović - A. Živković, Oumaru, Božinov

 

 

Ko se zabrojao? Mondo ili Vucela?

 

edit: definitivno igra sa 4. Dva protiv Vose i po jedan protiv nas i Radnickog. Posle koliko kartona ide pauza?

Edited by katamaran
Link to comment

ne znam, protiv Voše je bio crveni, za koji je odradio kaznu....možda sa ta dva ne računaju pošto ih je odležao

 

hajlajtsi prvog poluvremena:

 

volej Subića

plivanje Živkovića

finta Javtovića

makazice Babovića

gol Božinova

suvi list Ostojića

 

bolje nego protiv Radničkog ali nedovoljno dobro....mada vidi se klica....zametak šampionskog uragana koji će oduvati protivnike i ostaviti pustoš za sobom 

Link to comment

hvala tede. bob poživeo klik pink pa sam uspeo da odgledam 30ak min. na telefonu

bijemo ih u drugom

<_<

 

nema na čemu....istinito izveštavanje je jedino koje poznajem....gde nema istine nema ni mene  ;)

 

bijemo ih i sada, već su ostali bez dva igrača!

Link to comment

 

 

 

bolje nego protiv Radničkog ali nedovoljno dobro....mada vidi se klica....zametak šampionskog uragana koji će oduvati protivnike i ostaviti pustoš za sobom 

Ти и Жигара имате истог добављача, гарант. :lolol:

Link to comment

ne znam, protiv Voše je bio crveni, za koji je odradio kaznu....možda sa ta dva ne računaju pošto ih je odležao

 

Mislim da se racunaju al je fora sto je ovo zaostala. Ne moze da bude suspendovan u sestom(ili koje je vec ovo) kolu zbog kartona zaradjenog u desetom. Bice suspendovan u sledecem najverovatnije. 

Link to comment

Ne bi ro trebalo da ima veze. Suspendovan je na prvoj sledecoj, bilo da je zaostala ili regularna... Verovatno su se ovi zabrojali ili se prosto kad dobije 2 zuta na istoj tekmi to ne racuna kod brojanja zutih kartona jer je za njih vec odlezao kaznu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...