Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mozda se desi to. A mozda se i ozbiljno pojacaju sve onako duzni  i ruzni i pokusaju taj istorijski napad na ligu sampiona. Cini mi se da je prema dosadasnjem razvoju situacije relanija ova druga opcija.  

 

Problem je sto (polu)garantovani proboj u ligu sampiona znaci trosak od jedno 5-10 miliona evra, a stvarno ne znam ko je spreman da se kocka sa tolikim parama i to jos ulazuci u raspali srpski fudbal. Rusi su vec dali trogodisnju apanazu koju su pojela goruca dugovanja, sto znaci da velike pare mogu da donesu samo urnebesno visoki transferi u vodece evropske i svetske klubove, a tome, kako stvari stoje, nije blizu nijedan nas igrac. 

 

Mi smo u protekloj deceniji imali veliku srecu sto smo ipak uspevali da prodamo tu i tamo po nekog za dobru kintu te sada izgleda dugujemo manje, ali obzirom na sta licimo par zadnjih godina cini se da smo cak i sa uslovno solidnim prodajama zavrsili. Ono sto su cigani doziveli pre 5-6 godina nas uskoro ceka.

Link to comment

Problem je sto (polu)garantovani proboj u ligu sampiona znaci trosak od jedno 5-10 miliona evra, a stvarno ne znam ko je spreman da se kocka sa tolikim parama i to jos ulazuci u raspali srpski fudbal. Rusi su vec dali trogodisnju apanazu koju su pojela goruca dugovanja, sto znaci da velike pare mogu da donesu samo urnebesno visoki transferi u vodece evropske i svetske klubove, a tome, kako stvari stoje, nije blizu nijedan nas igrac. 

 

Mi smo u protekloj deceniji imali veliku srecu sto smo ipak uspevali da prodamo tu i tamo po nekog za dobru kintu te sada izgleda dugujemo manje, ali obzirom na sta licimo par zadnjih godina cini se da smo cak i sa uslovno solidnim prodajama zavrsili. Ono sto su cigani doziveli pre 5-6 godina nas uskoro ceka.

Рује воле да пале своје паре. Онако ангро.

Link to comment

E jbg... taman sam mislio da im umesto silnih arapa rusa cokija vucica ofkana kamiona i miliona preporucim djuru mutavog koji je dokazano za dvajes iljada evra uveo ekipu u ligu sampiona, al sad necu

Link to comment

Problem je sto (polu)garantovani proboj u ligu sampiona znaci trosak od jedno 5-10 miliona evra, a stvarno ne znam ko je spreman da se kocka sa tolikim parama i to jos ulazuci u raspali srpski fudbal.

Ko god da je spreman na to kockanje, počeo je da doprema kintu u džakovima. Svoju ili tudju, manje je bitno. Slavina je odvrnuta.

Link to comment

ček, da nosim onda ovo sa sobom ili…?

 

vinjak_1l-mid.png

 

a iam i za twisteda nešto, završio mi ortak pajdoman ćamila za 30 evra, preko veze. sigurno je top :fantom:

 

cocaine-addiction-cocaine-use-cocaine-re

Edited by ljakse
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...