Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Voleo bih znati koji mudrac je procenio da Petrović može uspešno da igra levog beka.

 

A još više bih voleo kada bi se neki sportski novinar to usudio da pita na sledećoj konferenciji za štampu

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Можда идуће године. Мада сумњам.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

A ja, vidis, mislim da cete finansijski krenuti da pucate odmah nakon kraja ove sezone. Jedino bi moglo da vas pokrpi visegodisnje uzastopno ucesce u ligi sampiona, sto je u domenu znanstvene fantastike.

 

Kurcio se i Piksi onomad pa vas je uvalio petogodisnju tesku bedu.

Link to comment

A ja, vidis, mislim da cete finansijski krenuti da pucate odmah nakon kraja ove sezone. Jedino bi moglo da vas pokrpi visegodisnje uzastopno ucesce u ligi sampiona, sto je u domenu znanstvene fantastike.

 

Kurcio se i Piksi onomad pa vas je uvalio petogodisnju tesku bedu.

:fantom:

Link to comment

Можда идуће године. Мада сумњам.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

pa o idućoj godini i pričam, nekom maju junu.

 

 

zato što su budale! nema dva meseca kako je bila priča o ponudi Nemaca (gotovo sigurno izmišljenoj) i o tome kako ga ne damo. posle dva meseca je višak i na njega se ne računa. 

 

to najbolje odslikava i koliko se Milinković pita. ja sam siguran da bi on Petrovića otpisao odmah (i ne samo njega), ali Svinjura, Vučela i Svinjar nisu imali nameru da mu dovode bilo koga na tom mestu. onda je Svinjura izašao sa pričom o izmišljenim Nemcima i stavio treneru do znanja da zaboravi na pojačanje. 

 

mladi menadžer Svinjura je potom organizovao prelazni rok, a za sve vreme ga je žešće boleo stojko dal trener nešto traži. nije njegovo da traži no da sluša. i tako se Svinjura zaigrao a mi ostali bez pokrivenih važnih pozicija u timu. ekipa je izbalansirana kao da ju je balansirao pijani šizofreni i retardirani majmun sa Parkinsonovim oboljenjem.

 

zapravo, kad se pogleda kako je sve to teklo Kizi treba odati priznanje za ono što je napravio u Evropi.....to je iznad svih očekivanja. što ne znači da treba da ostane. treba da ode sebe radi, jer će ove budale da sve svale na njega, iako je on tu najmanje kriv. kriv je samo što je prihvatio da uđe u kolo, mogao je sebi da uskrati to zadovoljstvo i život bi mu bio lakši. a i kao ličnost je takav da ne može da se bori sa ovim naprednim vidom ludila.

 

edit. 

 

inače, mislim da Kizu neće formalno oni oterati, već će mu onako "prijateljski" nagovestiti kako bi bilo zgodno da raskine ugovor na svoju štetu. ono iz ličnih razloga.

Edited by Ted
Link to comment

Elem, ja sam skroman covek, menjam titulu za prolazak iz grupe.

  

pa o idućoj godini i pričam, nekom maju junu

+1

+1

 

 

ima švabe da plate za sav ovaj stres

Link to comment

A ja, vidis, mislim da cete finansijski krenuti da pucate odmah nakon kraja ove sezone. Jedino bi moglo da vas pokrpi visegodisnje uzastopno ucesce u ligi sampiona, sto je u domenu znanstvene fantastike.

 

Kurcio se i Piksi onomad pa vas je uvalio petogodisnju tesku bedu.

 

Mozda se desi to. A mozda se i ozbiljno pojacaju sve onako duzni  i ruzni i pokusaju taj istorijski napad na ligu sampiona. Cini mi se da je prema dosadasnjem razvoju situacije relanija ova druga opcija.  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...