Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

je l odigrao živkara išta posle steaue?

 

partizan kriminalan, ilić više nema snage ni za 5 minuta fudbala. radnički skroz simpa, ne viđa se svaki dan jsl ekipa koja ne jebe živu silu, ne valja se po terenu i trči kontre u 88. minutu. deluju i dosta fizički spremni.

Link to comment

Pre nego što rasformirate klub pod utiskom ovom remija da vam skrenem pažnju na tužnu istinu - titulu nećete uzeti jer zvezda ima bolji tim. Čak i da ne igrate na 2 fronta zvezda bi i dalje imala bolji tim. Za one koji su se zabrojali to je slučaj tačno po drugi put u proteklih 10 godina.

 

Bu-faking-hu

Link to comment

Jeste da rezultat odgovara Zvezdi, ali mi je zao sto Partizan nije zabio gol Radnickom koji je igrao s jednim jedinim ciljem da ne primi gol bez ikakvih ambicija da napadnu i daju gol.

Link to comment

Pre nego što rasformirate klub pod utiskom ovom remija da vam skrenem pažnju na tužnu istinu - titulu nećete uzeti jer zvezda ima bolji tim. Čak i da ne igrate na 2 fronta zvezda bi i dalje imala bolji tim. Za one koji su se zabrojali to je slučaj tačno po drugi put u proteklih 10 godina.

 

Bu-faking-hu

 

a otkud ti to da nećemo osvojiti titulu?

Link to comment

Zbog jer imate gori tim :fantom:

 

Ako se to ipak nekim čudom dogodi znači ili da je kiza još veći čarobnjak nego što ja cenim (a znate koliko cenim), ili da je grofara kompletan idiot

Edited by Ruxin
Link to comment

a otkud ti to da nećemo osvojiti titulu?

Zato što cigani neće ispustiti ovu prednost sve i da igraju sa pionirima.

 

 

Tako da analizama "ko je bolji" nema mesta

Edited by Godfrey
Link to comment

Tesko je probiti bunker, ali ipak mislim da je postojao problem u pristupu u prvom poluvremenu. Podbacio je citav napadacki dio ekipe i Brasanac. Ustvari za Brasanca postoji mogucnost da je ovo njegov realan nivo. Zivkovic se ponasa kao da je cijeli tim i uopce ovo takmicenje ispod njegovog nivoa.

 

Ekipa nije preuska i to najvise iritira. Ocekivao sam da ce biti vise izmjena u prvih jedanaest jer bi ti igraci najvise grizli. Uveo je samo Lukica, ovaj bio najbolji i zavrsio na klupi. Ilic nije odigrao nista bolje. Kiza nije imao muda da u startu ostavi Abubakara i Zivkovica na klupi ni da dira u Jevtovica i Brasanca.

 

Ne mislim da zbog ovog rezultata treba smjenjivati trenera.

Link to comment

Sasa se vec posle tri minuta presamitio i borio za vazduh, ali je svaki njegov pas cepao onu sifonjersku odbranu i pravio nekakvu prednost koju ostale seprtlje nisu znale da materijalizuju. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...