Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa da pare dobijaju neki ljudi iz kluba a ne da sve pare idu u klub i da te ljude bas zabole sto igra tatin sin dok su oni namireni.

Partizanu apsolutno nikakve pare ne idu vec godinama. To sto Milija daje da Stefan igra verujem da moze da podmiri kutiju sa tompusima za Vucelu, koju vecericu i flasu dobrog viskija.

Link to comment

Vucela briljira...

 

"Što se Božinova tiče, objavljivano je da je peder, da je spavao sa muškarcem. Pa imaju li ti ljudi koji pišu porodice? Znaju li oni kako to utiče na ljude? Ne bi me iznenadilo ni da sutra o meni napišu da sam peder, rekao je čelnik crno-belih.

 

Javi se Istok... Vucela homoseksualce! :lol:

 

Trener je još stabilniji nego što je bio, a bio je baš stabilan. Da upotrebim izraz iz jedne drame, on je sad metastabilan".

 

Metastablini Kiza :D

FK-Partizan-FK-Radnicki-Foto-Marko-Todor

Edited by Milosh76
Link to comment

Milija je uspeo da posalje sina cak i u Saragosu, dakle klub iz jedne od najozbiljnijih liga, veliki je to majstor. Za njega je piece of cake da sinu obezbedjuje mesto u Partizanu, posto mali vec tu najvise voli da igra.

Link to comment

Priča o babunu je priča o njegovom tati. Dok je tata uz klub, tu je i ovaj. Što znači da se odlazak babuna očekuje kada tata ne bude imao uticaj u klubu. Eto, možda tatu zameni neki drugi tata čiji sin se bavi grnčarijom, kriminalom, sinhronim plivanjem, poljoprivredom ili bilo čime što nije fudbal....i eto rešenja.

Edited by Ted
Link to comment

ma to cemo rutinski, mene vise interesuje na koga bi mogli da naletimo u LE na prolece....posto to ide posle zimske pauze bilo bi dobro da budu neki slabiji za pocetak, neki Holadjani, Portugalci, Turci....dok se valjak ne zagreje.

Link to comment

Posto su nislije ozbiljan protivnik, tipujem da ce biti jedno 8:2 za nas.

Gledao sa nislije par puta, tipicna seoska ekipa .

Link to comment

ma to cemo rutinski, mene vise interesuje na koga bi mogli da naletimo u LE na prolece....posto to ide posle zimske pauze bilo bi dobro da budu neki slabiji za pocetak, neki Holadjani, Portugalci, Turci....dok se valjak ne zagreje.

 

Ma nek budu Ukrajinci. Da Alen Oprosti dublira Mireta Radovica.

 

Gledao sa nislije par puta, tipicna seoska ekipa .

 

Parkirace autobus kojim su dosli u svojih 16 m.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...