Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

http://www.mozzartsport.com/vesti/veliki-i-mali/115921

 

Joksicu zabraniti ulaz na stadion.

 

neverovatno je kako lekcije iz morala vole da drže oni čija je profesija odavno potonula u nemoral, korupciju, ispraznost i praznoslovlje. oni bi da budu zaštićeni kao beli medvedi ali bez ikakve obaveze prema istini. oni bi da veličaju i pljuju jer su tako u mogućnosti, a drugi kada se pojave pred njima moraju u stavu mirno da odgovaraju na svako pitanje.

 

dotični Joksić i većina njegovih kolega imaju mnogo bolji tretman nego što zaslužuju. ali oni su ubeđeni u suprotno. što je njihov problem a ne Andrije Živkovića. koji nije o sebi pisao ni da je Mesi ni da je najgori. ja se ne sećam da se dečko uopšte bavio takvim samoprocenama. sa druge strane, njegov potez protiv Steaue, u profesionalnom smislu jeste nešto što Joksić i njemu slični neće nikada dostići u svojoj struci. i nema Andrija nikakvu obavezu da stoji mirno pred ovakvima i komentariše njihove patološke izlive egzaltacije ili besa.

 

ali vidim da su novinari krenuli jedinstveno, jako i do samog kraja što bi rekao Denda. moralne pouke izleću skoro sa svih medija. blago nama. 

Edited by Ted
Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jevtovic je drzao sredinu juce. Pokupio je milion lopti i dobio svaki skok duel. Uz Abua najbolji igrac utakmice.

 

+1

 

Dodao bih da je cijeli tim odigrao dobro i da se vidi napredak. Kiksevi se desavaju i najboljim igracima tako da se s tim treba pomiriti.

Link to comment

Ovo ne valja(jebo ih glasacki hajp), utopice ga do nove godine jer je stigla ponuda koja se ne odbija ...

 

 

 

ako odu abu i zivkovic u januaru mi smo ladno 3. ili 4. u prvenstvu na kraju. jednostavno nema ko više - kraj.

Link to comment

ako odu abu i zivkovic u januaru mi smo ladno 3. ili 4. u prvenstvu na kraju. jednostavno nema ko više - kraj.

 

Situacija sa Zivkovicem mi nije jasna, ali zasto bi Abu isao bilo gdje u januaru? Osim toga te pozicije su dobro pokrivene.

Link to comment

ako odu abu i zivkovic u januaru mi smo ladno 3. ili 4. u prvenstvu na kraju. jednostavno nema ko više - kraj.

sto bi otisli, vecu cenu ce dobiti kad izbacimo ajaxa u ligi evrope
Link to comment

- pantić proziva babunomrzitelje i predlaže da se isti sa istoka pošalju u kavez za gostujuće navijače ^_^

- vučela kamilari po običaju, od zanimljivih stvari npr uporedio je budžet az-a i pfc, 28 prema 6 milki :o  pa hebote da li se on to zafrkao i izneo stvarne troškove pfc-a i tako otkrio razmere višedecenijske pljačke :lol:

 

Link to comment

Stvar je što se cela ova negativna situacija nastala nakon derbija može vrlo lako rešiti nekim (ne toliko nemogućim) iznenađenjem protiv Nemaca koje bi dalo 4 meč lopte za proleće u Evropi. Onda bi mogli da pametno iskoriste prelazni rok i nepojačaju se ni na jednoj poziciji jer neće biti potrebe i niko i tako neće proći probu.

Što se Babovića tiče ova situacija traje bukvalno od 2004. i totalno je apsurdno reći bilo šta na tu temu ali posebno je neverovatno da niko (ni on, ni klub) nisu odustali od ovog mučenja. Zar je nemoguće uvaljati ga dalje od Voždovca, ima nešto u tom CVu zaboga?

Link to comment

sto bi otisli, vecu cenu ce dobiti kad izbacimo ajaxa u ligi evrope

Zato sto je sns upravi dupe zinulo za pare a samo od njih moze da zaradi. Zato sto uprava smatra da babovic moze da nadomesti njihov odlazak.

Link to comment

Što se tiče babirla ljudi tako je kako je, ja se samo plašim da on nema neki vlažni san o prestizanju kapitena po broju nastupa ili slično, pa da se povuče 10ka.

 

Te priče da smeta igračima u to nešto sumnjam iskreno, igraju pa igraju.

 

Ako izignorisemo katastrofalan derbi još nije vreme za vapaje, do nove godine ima da se mašina još više zategne pa čak i #10.

 

Malo optimizma. :D

 

 

Raduje dobra partija dornelasa i jevte.

 

 

Ovaj leković veoma stidljivo za sada deluje ali ako ništa barem ne odbija lopte ka protivniku pa već sad deluje ta leva strana čvršće.

Link to comment

 

Što se Babovića tiče ova situacija traje bukvalno od 2004. i totalno je apsurdno reći bilo šta na tu temu ali posebno je neverovatno da niko (ni on, ni klub) nisu odustali od ovog mučenja. Zar je nemoguće uvaljati ga dalje od Voždovca, ima nešto u tom CVu zaboga?

I sam je isticao da je veliki problem u tome što je u inostranstvu završavao uglavnom u gradovima sa slabim noćnim životom i sada više ne želi da poseže za golubom.

Link to comment

Babovića tata može da zavali u bilo koji toloklub kao i u par kažnjeničkih kolonina napolju. Ali bojim se da se zaista radi o tome da on hoće da odigra još 7-8 godina u Partizanu i da nakon toga desetka sa njegovim prezimenom bude zauvek okačena na krovnu konstrukciju tj. na neki jarbol pošto krov nemamo. I prilično sam siguran da je spreman da narednih 40 godina plaća razne Joksiće, Stojadinoviće i ostale burekdžije da pišu o legendi koja živi i kako niko iz novih generacija ne može u klubu da ostavi trag ni približan njegovom. Za Ilića će tvrditi da ne postoji i da nikada niko sa tim prezimenom nije igrao u Partizanu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...