Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

upravo suprotno. partizan treba da uvede neku vrstu otvorenih vrata jednom nedeljno za sve navijace, a gde bi bilo obavezno da prisustvuju svi igraci i odogovaraju na sva pitanja. nesto poput grupne terapije, i najludji/gori navijac se postavljati bolja pitanja od 90% "buregdzija". efekat bi mogao da bude samo pozitivan - da se spuste na zemlju, tj. vrate tamo gde im je mesto, a ne da i dalje tripuju da su nevidjeni fudbaleri ili fantaziraju kako su nekoga pregazili i cegasvene se naslusasmo u poslednjih par meseci.

 

zivkovica za ono sinoc za primer kazniti.

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne kazem za sve, ali eto ovaj Joksic je klasican buregdzija. Pljuje Milinkovica da ima najgori start od Jesica jos u JSL, a ne spominje da ima i najbolji start u Evropi, 4 utakmice na JNA 4 pobede u poslednjih ko zna koliko godina. 

Umesto da se pise o pobedi, ovi sa mocarta danas glavnu vest stavili da je bio ofsajd kod gola Zivkovica.

Link to comment

Sad bez zezanja, ne znam da li je do Kize ili do nečeg drugog ali ovima na čelu piše da je atmosfera u timu nula i da niko nema motivaciju za bilo šta.

informacija iz druge ruke, quote iz mog jutrosnjeg chata s covekom koji se privatno druzi s par prvotimaca nam: "...kaze... Babovic im rusi atmosferu, niko mu nista ne moze".

i tu se svaka prica zavrsava, to prosto bode oci, pa sva publika pored vidi, mogu zamislim koliko se oni sjebano osecaju sto moraju da igraju s njim.

Link to comment

Bolje sto nisu doveli Makedonca ako je u planu neki slobodni zadnji vezni ... Po meni glavni problemi poticu iz sredine i kad vec moras da imas Babovica , onda iza njega mora da bude neko sto sparta i iskusno iznosi loptu. Jeftovic je jednostavno preslab i prezelen za ovakve utakmice.

Edited by Geo
Link to comment

da li je djubre ili nije, tj. kakav je privatno, boleo bi nas q sve, samo da je dobar na terenu. na nasu nesrecu, babovic je fudbaler ciji kvalitet jednostavno nije dostojan renomea fk partizan (koliko god isti bio srozan poslednjih deceniju i nesto). steta koju pravi na terenu je mozda i manja od one koju cini van istog - on prosto ubija moral ekipe svojim netalentom i neznanjem. bojim se da za ovaj tim nema oporavka dok se doticni ne odstrani.

Link to comment

Al ozbiljno - kapirate da ste se samo rasplakali ko razmažena deca jer ste izgubili derbi? U evropi prolazite iznenađujuće dobro, a daleko od toga da ste izgubili titulu (ovih sadašnjih -5 možemo računati i kao -2.5). Određeni kiksevi kad se igra na dva fronta su neminovni.

Ne samo da je redovno stanje u partizanu, nego čak i prilično dobro. (da i babo spada u redovno stanje s obzirom da je treći put tu)

Link to comment

inače stigla je informacija i o petru grbiću... povratio sam kad sam čuo.

 

grbić se dogovorio sve sa (da li beše) šerifom ali su mu stopirali transfer zbog "dve leve noge".

 

govna.

Link to comment

Jevtovic je drzao sredinu juce. Pokupio je milion lopti i dobio svaki skok duel. Uz Abua najbolji igrac utakmice.

Ja sam recimo video da je par puta fino ispao i da je direktni krivac za prvi gol... Svaka cast trudi se, al sta ti to vredi kada na jednoj utakmici napravi dva zuta u prvom poluvremenu a na sledecoj asistira protivniku za gol? Prezelen je za evropu...

 

P.s. Balazic i Fabrisio isto, apsoltno sve vazdusne duele dobili.

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment

CPMa6H3WgAAc5YJ.png

Ovo ne valja(jebo ih glasacki hajp), utopice ga do nove godine jer je stigla ponuda koja se ne odbija ...

 

Za koji gol protivnika je asistirao?

Izvinjavam se, ucinilo mi se da je on cusnuo loptu kod prvog gola a ne Brazilac ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...