Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

ofsajd se ne svira kada su oba igrača na svojoj polovini

ok, hvala. zaboravio sam na to pravilo. u magli mi je neko sećanje na diarin gol na večitom derbiju (valjda?) kada je takođe bio u ofsajdu ali na svojoj polovini, koliko se sećam...

Link to comment

Vidim pitate se sto nasi ne slave golove i ne trce u zagrljaj. Ne trce jer snage nemaju. Na kraju meca par njih je popadalo na teren od umora. Videlo se da zele pobedu vise od Holandjana, al fizicka sprema ocigledno nije na nivou.

I kod dva gola u prvom poluvremenu (prvi posle 10 min) nisu imali snage da dotrče do Abumare? Ili su već tada čuvali svaki delić dragocene svežine za nastavak epskog meča protiv kombinovane selekcije Barce i Bayerna koja je 90 minuta igrala pun presing na njihovoj polovini?

Link to comment
 
Бабовић играо са температуром 38!
 
Стефан Бабовић је имао три противника: фудбалере АЗ Алкмара, групицу навијача на источној трибини и – температуру од 38 степени
 
Креативни везиста је изашао као победник!
 

 

 

Link to comment
Бабовић играо са температуром 38!
 
Стефан Бабовић је имао три противника: фудбалере АЗ Алкмара, групицу навијача на источној трибини и – температуру од 38 степени
 
Креативни везиста је изашао као победник!
 

 

a komentare ne prenosiš? :D

 

 
Goran  · 18 септембар, 2015 02:42

Supeeeer, bravooooo... kakvu si zrtvu napravio pa ne mogu da verujem! Inace Vule je prosli oktobar igrao derbi sa pokidanim ligamentima na koleno! Aj sad ti uzmi i tvoj trener milinkovic i palite obojca da vas vise ne gledam ovde... Nit si ti kapiten (boze pazi, ni sa prvu ekipu ne bi trenirao u normalne uslove) nit je on trener za Partizan... ae, paljba!

Одговори
avatar.png
Najpremniji  · 18 септембар, 2015 03:41

Ja sam mislio da moraju da igraju samo najspremniji.

Одговори
avatar.png
Никола  · 18 септембар, 2015 04:19

Он мора да игра и са температуром... Па ја мислим он човек сам да каже да неће да игра опет би морао да игра!

Одговори
Link to comment
Бабовић играо са температуром 38!
 
Стефан Бабовић је имао три противника: фудбалере АЗ Алкмара, групицу навијача на источној трибини и – температуру од 38 степени
 
Креативни везиста је изашао као победник!

 

Ja sam u trenutku pomislio da je bogotac Stojadin napisao da je na terenu bilo 38 stepeni :D

Link to comment

Svi su u nekom kolektivnom hejtu spram burekdžija, Živkara neće da daje izjavu, Garbu traži od onog što ga pljuje (verovatno Stojadinovića) da mu kaže da li mu dođe neke pare i u čemu je njegov problem. Ajde on još i ima razlog, verovatno nikada u karijeri nije doživeo da mu neki izbljuvak od 200 dinara tako đubri po glavi.

Link to comment

"..Babirlo je protiv sebe imao četiri protivnika: Igrače Alkmara, navijače sa istočne tribine, temperaturu od 38 stepeni i snijeg do pasa! Dajte sad taj burek, probudih se nešto gladan..." :lol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...