Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

Iskusni vezista osvrnuo se na činjenicu da mu je deo navijača sa istočne tribine zviždao od prve sekunde meča, bez obzira na učinak na terenu.

"Bilo je zanimljivo, moram da se pomirim sa tim, ali sam isto tako posle utakmice morao da pozdravim one što su me podržavali. Nisam čovek koji će da kuka, to je krsti koji ja nosim i nema problema. Kada god ekipa pobedi, neka budu zaslužni drugi, pogotovo ovi mlađi momci, a kad izgubimo ja ću da budem kriv, nemam nikakvih problema. Ja fudbal ne igram zbog finansija, već iz ljubavi prema Partizanu", rekao je iskusni vezista.

 

 

:cry:

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

A u komentarima 

 

 
PFC

| pre 51 minuta

Bravo Babinjo,svako tekmu gines i dajes maksimum za grb sveti,samo tako nastavi pusti ljubomorne botove...Ziveo Partizan!

+ 87 odgovor - 14

 

 
Zemun P.F.C

| pre 34 minuta

Bravo Babovicu!!! Podrska za tebe.

+ 17 odgovor - 8

 

Ogi

| pre 24 minuta

Babovic je dobar igrac, za nase uslove odlican. Masa vas koji ga napadaju pojma nemaju o fudbalu. Zar ne cujete da ga treneri svih nasih protvnika vide kao najvredn

+ 13 odgovor - 12

 

 

berane

| pre 16 minuta

a zasto niko ne kaze jasno i glasno da je veceras uz Abua bio najbolji na terenu???

+ 3 odgovor - 0

 

Babinjo legenda  :Hail:

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/babovic-fudbal-ne-igram-zbog-finansija-vec-iz-ljubavi-prema-partizanu/115878

Edited by El Patron
Link to comment

Olesicemo ih najgrdnije.Dacemo im 4-5 komada ko groningenu, ista je to fela.  Kiza podnosi ostavku uzdignuta cela i preuzima Sandrlnd.

 

Zahvaljujuci dekoncentraciji nasih momaka, nismo ispunili ocekivanja, ali kao sto rekoh zadovoljan sam svakom pobedom. Videla se jasno ta razlika izmedju mocne holandske lige i tole super lige. Ne dao bog da smo recimo igrali protiv strasnog Vitesea ili Nac Brede.  Rekao bih da je sramotno sto se Kizara branio sa igracem vise, ali kao sto bi rekli stari sumeri, pobedi se u zube ne gleda, pogotovo kada dolazi posle dosta godina posta. Sada idemo u bavarsku da iskoristimo slabosti onog njihovog one year wondera. Sa 6 bodova iz prve dve tekme, ce vec lakse da se dise. 

Edited by ZokiAsov
Link to comment

A u komentarima 

 

 
PFC

| pre 51 minuta

Bravo Babinjo,svako tekmu gines i dajes maksimum za grb sveti,samo tako nastavi pusti ljubomorne botove...Ziveo Partizan!

+ 87 odgovor - 14

 

 
Zemun P.F.C

| pre 34 minuta

Bravo Babovicu!!! Podrska za tebe.

+ 17 odgovor - 8

 

Ogi

| pre 24 minuta

Babovic je dobar igrac, za nase uslove odlican. Masa vas koji ga napadaju pojma nemaju o fudbalu. Zar ne cujete da ga treneri svih nasih protvnika vide kao najvredn

+ 13 odgovor - 12

 

 

berane

| pre 16 minuta

a zasto niko ne kaze jasno i glasno da je veceras uz Abua bio najbolji na terenu???

+ 3 odgovor - 0

 

Babinjo legenda  :Hail:

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/babovic-fudbal-ne-igram-zbog-finansija-vec-iz-ljubavi-prema-partizanu/115878

Znaci ti si taj Ogi iz Berana sa stanom u Zemunu ?

Edited by Geo
Link to comment

Da, da, ali vidis da ima 87 njih koji se slazu sa prvim kom.

Nisam jedini koji postuje Babangidu i sve sto je dao Partizanu.

Valjda Miliju treba da postujes onda ? Nebitno, svako ima neki fetish ...

Link to comment

Da, da, ali vidis da ima 87 njih koji se slazu sa prvim kom.

Nisam jedini koji postuje Babangidu i sve sto je dao Partizanu.

 

pa dobro, tu je i ekipa iz nbgd fićka  :fantom:

 

mala četa ali odabrana. 

Link to comment

sve sto je dao Partizanu.

leba ti šta je dao. kada je u prvom timu očekuje se da trči, doda saigraču loptu, po nekad uspešno, više neuspešno. jeste, dao je i po koji gol al dao ga je i tarzan bećirović, pa čak i mustafa. konkretno stefan babović ove godine jedino uspešno sprečava razvitak saše lukića kao igrača.

nikada nisam zviždao i vređao bilo kog igrača partizana, sem ono jednom ringlu kad je izašao i nedostojno se ponašao prema publici na zapadu.

 

da si rekao milija pa da razumem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...