Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

sa igračem više većinom drugog poluvremena i sa očajnom igrom protivnika mi strepimo da li ćemo pobediti. kakva jadna ekipa, kakva sitna mudašca kod igrača, kakav pakao u odbrani, kakvo neznanje u sredini, nepovezana igra....čak sam primetio u par slučaja da izbegavaju da dodaju loptu baboviću. i brašanac je opet bio loš. izvadili nas abu i živković. jedina dva igrača koji su nešto znali na ovom meču.

 

kizo odlazi i vodi tog malog tatinog orangutana sa sobom.

-1 i ko umesto kize. Kako ti ocekujes bilo kakav napredak kad se menjaju treneri na svakih 6 meseci. I ako ode kiza docice neko jos gori od njega a babke če i dalje biti kapiten

Link to comment
  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

-1 i ko umesto kize. Kako ti ocekujes bilo kakav napredak kad se menjaju treneri na svakih 6 meseci. I ako ode kiza docice neko jos gori od njega a babke če i dalje biti kapiten

a šta očekuješ sa kizom? pa njega više niko ne sluša? igrači su izgledali kao na sahranu da su došli. odbrana ne postoji, da su ovi iole nešto pokazali, a večeras su bili na nivou jagodine, ušuškali bi našoj nepostojećoj odbrani još nekoliko komada. otrežnjenjeće biti već protiv bilbaoa i nemaca.

 

poslušnik mora da ide.

Link to comment

dordjije otvori neko piće, ja preporučujem vinjak, pusti omiljeni film i uživaj. bar do sutra, a onda počni da mračiš. ok?

:)

 

Jes, da se opusti jedno veče, pa Kiza to da iskoristi da se stabilizuje na klupi :fantom: nema predaha.

Link to comment

a šta očekuješ sa kizom? pa njega više niko ne sluša? igrači su izgledali kao na sahranu da su došli. odbrana ne postoji, da su ovi iole nešto pokazali, a večeras su bili na nivou jagodine, ušuškali bi našoj nepostojećoj odbrani još nekoliko komada. otrežnjenjeće biti već protiv bilbaoa i nemaca.

 

poslušnik mora da ide.

Ko god da dodje bice poslusnik. A menjati trenera samo bi pogoršalo več onako pogorsano stanje u svlacionici.

Link to comment

Ko god da dodje bice poslusnik. A menjati trenera samo bi pogoršalo več onako pogorsano stanje u svlacionici.

savršeno me boli uvo ko će doći umesto ove neznalice. mogu da dovedu još goreg, i da bude još veći poslušnik ali zna se šta onda sledi - pritisak na upravu od strane navijača da ode, a ako neće logično je da sledi totalni bojkot navijača. sve ima svoje granice, u upravi jesu neznalice ali neće dozvoliti da u prvenstvu odu na, recimo -15, to bi bilo ipak previše čak i za takve idiote.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Mensečini da KKP duh ulazi i u FK sekciju, čuj, ispade da se samo Partizan pita ko će biti prvak (a prvenstvo tek počelo), i sve zavisi od jednog Kize na klupi. I jednom Lionu, Rozenborgu i KKP jednom dođe kraj, jbg.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...