Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

mi moramo da imamo prosek od najmanje tri data gola po meču da bi ovo funkcionisalo

 

još veći problem od igrača odbrane danas su bili ovi u sredini. lepo je što smo pobedili, ali neće ovo ovako da ide.

Link to comment

Pogotovo nakon ovoliko uloženih napora da se to ne desi.

To mi je jasno. I izgleda mi od svih struktura kluba. Ništa mi ovo što se dešava sa Partizanom nije jasno.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

na katastrofu, na šta bi ličilo? kakva je to loša odbrana i sredina pa ne pamtim u zadnjih 20 godina!

 

draža mi ekipa sa mozzarelom, lazićem i macanom. mrš kizo u p.materinu!

 

+1000

 

neće taj da se otvori za pare, džaba i agilna uprava kad imaš stipsu na klupi.

 

Kapiram da mu je fazon da se dodvori navijačima pobedama u Evropi, ali neće to proći.

Link to comment

sa igračem više većinom drugog poluvremena i sa očajnom igrom protivnika mi strepimo da li ćemo pobediti. kakva jadna ekipa, kakva sitna mudašca kod igrača, kakav pakao u odbrani, kakvo neznanje u sredini, nepovezana igra....čak sam primetio u par slučaja da izbegavaju da dodaju loptu baboviću. i brašanac je opet bio loš. izvadili nas abu i živković. jedina dva igrača koji su nešto znali na ovom meču.

 

kizo odlazi i vodi tog malog tatinog orangutana sa sobom.

Link to comment

sa igračem više većinom drugog poluvremena i sa očajnom igrom protivnika mi strepimo da li ćemo pobediti. kakva jadna ekipa, kakva sitna mudašca kod igrača, kakav pakao u odbrani, kakvo neznanje u sredini, nepovezana igra....čak sam primetio u par slučaja da izbegavaju da dodaju loptu baboviću. i brašanac je opet bio loš. izvadili nas abu i živković. jedina dva igrača koji su nešto znali na ovom meču.

 

kizo odlazi i vodi tog malog tatinog orangutana sa sobom.

 

+1

 

U Humskoj su od jeseni 2004. godine u okviru grupnih faza Lige Evrope gostovale ekipe Egalea, Viljareala, Livorna, Oksera, Sampdorije, Standarda, Tuluza, Briža, Šahtjora, Intera, Rubina, Nefčija, Totenhema, Bešiktaša i Asterasa, a samo su slabašni Egaleo i ukrajinski Šahtjor položili oružje pred Partizanom.

Link to comment

sa igračem više većinom drugog poluvremena i sa očajnom igrom protivnika mi strepimo da li ćemo pobediti. kakva jadna ekipa, kakva sitna mudašca kod igrača, kakav pakao u odbrani, kakvo neznanje u sredini, nepovezana igra....čak sam primetio u par slučaja da izbegavaju da dodaju loptu baboviću. i brašanac je opet bio loš. izvadili nas abu i živković. jedina dva igrača koji su nešto znali na ovom meču.

 

kizo odlazi i vodi tog malog tatinog orangutana sa sobom.

dordjije otvori neko piće, ja preporučujem vinjak, pusti omiljeni film i uživaj. bar do sutra, a onda počni da mračiš. ok?

:)

Link to comment

Kapiram da mu je fazon da se dodvori navijačima pobedama u Evropi, ali neće to proći.

Kod igrača mu već nije prošlo, vidiš da trojica ukupno ne mogu da se sastave u zagrljaj nakon postignutog gola. Video sam više sreće na licima ljudi koje je u dupe pogodila strela na koju je bilo zakačeno rešenje o plenidbi imovine.

Edited by beowl
Link to comment

Pa već mu nije prošlo, vidiš da trojica ukupno ne mogu da se sastave u zagrljaj nakon postignutog gola. Video sam više sreće na licima ljudi koje je u dupe pogodila strela na koju je bilo zakačeno rešenje o plenidbi imovine.

sad će ljakse i ruksin da ti objasne neke stvari.  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...