Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa sta on ceka? I ako ga budu cimali nek kaze da je istog porekla kao demarkus admiral.

ima li neki insajderski info o dolasku markinjosa? :)

Link to comment

 

Umaru je dugo igrao u Srbiji, najdublji trag je ostavio u Vojvodini, a u Humsku je stigao posle dve blede sezone u Belgiji.

"Došao sam u Partizan da dajem golove, da budem najbolji i da prvi put u karijeri osvojim neki trofej. Normalno, biće mi potrebno malo vremena da uđem u formu i ritam takmičenja. Teren je mesto na kojem volim da pričam", rekao je Umaru.

Umaro je igrač koji voli otvorenu igru, sa dosta prostora jer je jedan od njegovih glavnih aduta brzina, ali je svestan da ga sa Partizanom očekuje borba protiv "bunkera". 

 

"Svaki brz igrač voli otvoren prostor, pa tako i ja. Više mi prija da igram po strani i nadam se da ću biti dobar u tandemu sa Božinovom. Pratio sam ranije njegove igre u Italiji i siguran sam da ću moći dosta toga da naučim od njega", rekao je Umaru za "Večernje novosti"

 

On se nada da bi poput nekih drugih stranaca, kao što su Kleo i Evandro, takođe mogao da dobije srpski pasoš. 

 

"Nisam ja neko ko odlučuje o tome, ali sigurno bih voleo da dobijem pasoš, što sam i napominjao u nekim ranijim izjavama. Osećam se kao Srbin, a kada je tako manje je bitno da li ću dobiti pasoš  :s_c:

 

. Odgovara mi život u Srbiji. Novi Sad i Beograd su različiti, u Novom Sadu je mnogo mirnije. ", Uželeo sam se kafe na Obilićevom vencu i uopšte života u Beogradu  :unsure:

rekao je Umaru.
Link to comment

rok elsner

:blink:

 

Nije verovatno neki igrac, ali ne verujem ni da ima nesto od toga da dolazi u Partizan.

Edited by El Patron
Link to comment

Na kojoj poziciji igra Elsner junior?

 

zadnjeg veznog

 

nema od njega ništa, bar se nadam

Edited by theanswer
Link to comment

Nadam se da su u partizanu studiozno snimili ekipu dila gori. Ono sto se moze videti preko jutjuba je da nisu nimalo naivna ekipa. Tukli su hajduk iz splita, danski alborg...a rekao bih da su po kvalitetu blizu ovih kazahstanaca od sinoc.

Kad ce taj markinjos vise..? Jos 10-ak dana do tekme. Jel se vratio zivkovic sa godisnjeg odmora?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

"ko hoće da ide na marakanu?" deca ushićeno podižu ruke dok učiteljica ponosno konstatuje kako ima više zvezdaša.. sledeća scena, premijer priča mobilnim telefonom "spremite deci i neke poklone ako niste osiromašili posle sinoćnjeg poraza"

 

:frust:

Link to comment

"ko hoće da ide na marakanu?" deca ushićeno podižu ruke dok učiteljica ponosno konstatuje kako ima više zvezdaša.. sledeća scena, premijer priča mobilnim telefonom "spremite deci i neke poklone ako niste osiromašili posle sinoćnjeg poraza"

 

:frust:

 

:Hail:

jedan ali vredan

 

 

 

 

nego potpisa li taj brazilac?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...