Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2015/2016


dranata

Recommended Posts

  • Replies 13.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    1570

  • kud u maglu Simoviću

    1081

  • Muwan

    587

  • El Patron

    526

Top Posters In This Topic

Posted Images

vreme je za jedan pol: a) kizito b) paun.

idealno kad bi mogli da se filtriraju glasovi simpatizera komsinice, cisto da vidimo ima li nenormalnih grobara koji bi glasali za opciju a).

Link to comment

+16 hiljada za dzordza

hvala ti djordje sto postojis, da nema tebe, mene bi ovde zajebavali zbog tirada o babovicu.

zbog doticnog sam pre 5-6 godina resio da ne kupujem godisnju kartu i prestao da idem na meceve partizana.

jebo ga onaj ko ga napravi.

 

p.s. stanoje je, ispostavilo se, bio i najbolji menadzer kog smo imali, samo zato sto je nekako uspevao da minimizuje stetu koju je ovaj pravio dok je na terenu. kizito ocigledno nikako ne ume da prekombinuje preostalih 10 da pokriju metiljavka. (ruku na srce, ima tu jos minimum par slicnih rupa za krpljenje.)

Link to comment

Aj da bacimo na papir kako bi idealan trener partizana trebalo da izgleda:

 

a) da bude poslušnik inače ili neće doći ili se neće dugo zadržati

b) da igra sexy fudbal

c) da ne bude baš neki početnik da se uči tu nego da ima iskustva

d) da zna gde je dosao i u kakvim uslovima se ovde radi

 

Hmmm...dal me to podseća na nekog? :fantom:

Link to comment

Karađorđev paradoks?

Uprava mora da se odluci, ili ce da izbaci sinchica napolje i dovede nekog "pauna" koji ce koliko-toliko uspeti da spase sto se spasti moze ili ce da tera ovako i dalje. poslusnik trener sa izgubljenim kompasom tesko da moze da bude dorastao protivnik ekipi kojoj su solidno popunjene sve pozicije u ekipi.

Bodovna razlika izmedju zvezde i partizana moze biti samo veca ako bude bio status quo.

Az alkmar i ostali protivnici ce samo da ogole sve mane uprave i trenera koji nisu hteli da placaju obestecenja za solidne igrace i ostavili kratere u sredini i odbrani tesheci se da "ce to biti dovoljno za titulu i po koji bod u evropi". Nece, imali su u subotu reality check, u cetvrtak ce dobiti jos jedan.

Organizator studentskih zurki i bivsi direktor televizije po partijskoj linji mogu i u decembru/januaru samo da donesu jos neki blam kao sto je bio prelazni rok a pogotovo poslednji dan koji se pretvorio u cirkus.

Link to comment

Aj da bacimo na papir kako bi idealan trener partizana trebalo da izgleda:

 

a) da bude poslušnik inače ili neće doći ili se neće dugo zadržati

b) da igra sexy fudbal

c) da ne bude baš neki početnik da se uči tu nego da ima iskustva

d) da zna gde je dosao i u kakvim uslovima se ovde radi

 

Hmmm...dal me to podseća na nekog? :fantom:

 

 

lotareeee majstoreeee

Link to comment

idealan trener bi trebao da ima nadnaravne sposobnosti....morao bi bez novca i sa igračima koje mu drugi dovode, od kojih neki moraju da igraju bez obzira na sve da redovitio bude u LŠ....tako da, odgovor se sam nameće....Miodrag Ješić!!!!

 

ako Ješa ne uzmogne, ja bih pikirao Čedu Đoinčevića. a mogu i Babovića da postave, tako bi ga skolnili iz tima.

 

 

Aj da bacimo na papir kako bi idealan trener partizana trebalo da izgleda:

 

što se izgleda tiče, zamišljam da ima lik pokojnog Preže, tijelo Jorgovanke Tabaković, da pušta nokat na malom prstu, svira gajde, veruje u Boga, vozi iskljuičivo trotinet, piše ćirilicom, pije, psuje, puši, ne jede ribu i plaši se promaje.

Edited by Ted
Link to comment

Nemate pojma, MONDO kaze da Kiza leti ako izgubi od AZa, a od petka vam je novi trener skaut Ajaxa i vas bivsi igrac, sin mu igra u A reprezentaciji kod Tugomira, a drugi sin u podmadku Ajaxa Covek koji je cuvao levu stranu odbrane Fahrudinu Omerovicu... jedan i jedinstveni Nebojsa Shone Gudelj!

Link to comment

Ne pomaže ni Arsen Venger kad ima toliko rupa u timu... Ništa pre zime, mada ne znam ni tada šta može da se uradi kada je tu uprava koja sa nula ulaganja hoće nešto da napravi. Pita se ne pravi od...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...